אחרי הרבה שמועות, ואפילו אפליקציה מזוייפת אחת בחנות האפליקציות של גוגל, הגיע הזמן לקבל כמה פרטים על גרסאת האנדרואיד של אפליקציית Instagram, זאת שקיימת מאז השקת השירות באייפון. במהלך פסטיבל SXSW שעוסק במוזיקה, קולנוע, וטכנולוגיה, הציגו מפתחי האפליקציה, קווין סיסטורם ומייק קריגר, את אפליקציית Instagram רצה על מכשיר ה-Galaxy Nexus כהוכחה לנכונות השמועות האחרונות שצצו ברשת. האפליקציה נמצאת כעת בשלבי בטא סגורה, אך הם מבטיחים שזוהי אחת האפליקציות המדהימות ביותר שקיימות לאנדרואיד ושהם מקווים לשחררה בקרוב.

בתכונות מסויימות, כך עולה מדבריהם של המפתחים, אפליקציית האנדרואיד טובה מזו של ה-iOS. הם מספרים לדוגמא, כי האפליקציה מהירה ביותר ועובדת בצורה כמעט מושלמת על מסכים בגדלים שונים (דבר שמהווה בעיה רצינית עבור מפתחי אפליקציות למכשירי האנדרואיד השונים, מה שלא קורה אצל מפתחי האפליקציות ל-iOS). כמו בגרסאת ה-iOS, גם פה תוכלו לשתף את התמונות שלכם בחשבון ה-Facebook, ה-Twitter או ה-Tumblr שלכם, ועוד.

ממשיכה לגדול
קווין סיסטורם, אחד ממפתחי האפליקציה, מתגאה בנתונים אליהם הם הצליחו להמריא. לטענתו, ישנם כבר יותר מ-27 מיליון משתמשים רשומים, כאשר רק בחודש דצמבר 2011 היו רשומים 15 מיליון משתמשים "בלבד". בתוך כמה חודשים, הרשת החברתית כמעט הכפילה את כמות המשתמשים בה. קווין גם מכיר תודה לאפל, ומודה שהצלחת ה-iPhone 4S וקידום האפליקציה ב-AppStore על ידי חברת אפל, היו גורמים עיקריים להצלחת האפליקציה.

קרא עוד:  הורים לילדי הגן? את האפליקציות הבאות אתם חייבים להכיר

למי שלא יודע, נספר ש-Instagram זו אפליקציה חינמית שמאפשרת למשתמשים שלה לצלם תמונות ולשתף אותם עם שאר העוקבים שלהם. לפני שיעלו את התמונות שצילמו, יוכלו המשתמשים להוסיף אפקטים שיהפכו את התמונה שלהם לאישית ויפה יותר. חלק גדול מההצלחה של האפליקציה נובע מכך שכל אדם יכול לעקוב אחרי המפורסמים והאישים אותם הוא מעריץ, ובכך לראות תמונות שהם משתפים מחייהם הפרטיים. האפליקציה זמינה כעת רק למכשירי ה-iOS של אפל, ה-iPhone, iPad ו-iPod Touch ותוכלו להוריד אותה בחינם מהAppStore-.