אמש (ג) השיקה אינסטגרם (Instagram) עדכון לאפליקציה המכיל שתי אפשרויות חדשות לאוהבי עריכת התמונות.

האפשרויות החדשות באפליקציה

העדכון החדש, שבאופן מפתיע הושק תחילה לפלטפורמת האנדרואיד ורק בשלב מאוחר יותר יושק גם ל-iOS, כולל אפשרויות חדשות אותן קרוב לוודאי דרשו המשתמשים: האחת, היא אפשרות בחירת הגוון של הצלליות השונות (על-פי צבע) ואילו השנייה תאפשר למשתמשים לבצע אפקט Fade (עמעום) על הצלליות עצמן תוך כדי בחירת הבהירות הרצויה. שתי האפשרויות עצמן מהוות כתוספת לממשק עריכת התמונות הרגיל של האפליקציה.

בעדכון אחר אותו השיקה החברה, שנוסף אוטומטית לאפליקציה ללא הצורך לעדכנה אלא כעדכון פנימי הזמין הפעם לשתי הפלטפורמות, הוסיפה פיצ'ר חדש ומשמעותי המאפשר לקבל התראה למכשיר בכל פעם שמשתמש ספציפי העלה תמונה חדשה. עד כה, אפשרות כזו הייתה דורשת מאיתנו למצוא פתרונות חדשים כמו שימוש בשירות האוטומציה IFTTT.

באינסטגרם אומרים כי האפשרות החדשה אמורה לעשות מעט סדר למשתמשים בעלי מספר רב של נעקבים ולהיות מודעים לכך מתי הנעקב החביב עליהם מעלה תמונה חדשה ללא הצורך בבדיקת הפיד העמוס תמונות בכל פעם. על מנת להשתמש באפשרות, יהיה על המשתמשים ללחוץ על שלוש הנקודות הנמצאות בפרופיל המשתמש עליו הם רוצים לקבל התראה, וללחוץ על אפשרות Turn on Post Notifications (הפעל התראות). גם רשת המיקרו-בלוגינג טוויטר, אגב, השיקו לא מכבר אפשרות דומה בה המשתמשים יכולים לקבל התראה אודות משתמש ספציפי שפרסם ציוץ חדש.

קרא עוד:  בקרוב: מצב כהה גם באפליקציית פייסבוק

העדכון החדש שמספרו 6.19.0 זמין כבר עכשיו להורדה מחנות ה-Google Play.

קליק להורדה

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.