למרות שטכנית היא עדיין נמצאת בגירסת בטא, אפליקציית ניהול האימייל החדשה של גוגל, Inbox, מרחיבה את מעגל המשתמשים שלה. כעת יכולים ליהנות ממנה לא רק בעלי סמארטפונים עם מערכות ההפעלה אנדרואיד ו-iOS, אלא גם בעלי טאבלטים שרצים על מערכות ההפעלה הללו.

אין הרבה הבדלים בין גירסת הסמארטפון לטאבלט של האפליקציה – מדובר למעשה באותו ממשק משתמש, שבטאבלט פשוט נמתח מעט לפורמט רחב יותר. במילים האחרות, האפליקציה לא ממש עושה שימוש מיוחד במסך הגדול של הטאבלטים, ולא משכילה לנצל את השטח הנוסף.

בנוסף מרחיבה גוגל את השימוש באפליקציה גם למשתמשי שולחן העבודה שעובדים עם הדפדפנים ספארי ופיירפוקס, זאת בנוסף לכרום בה תמכה מההתחלה.

Inbox היא אפליקציית דואר המתייחסת להודעות שאנו מקבלים לפי משימות המרוכזות במקום אחד, וממיינת הודעות על-פי הקשר. כך, לדוגמה, בקשות לתשלומים, קבלות או הודעות מהבנק יקוטלגו במארז מסוים, והודעות דוא"ל לא מופיעות רק כרשומות טקסט – אם הודעה מכילה תמונה או מידע רלוונטי אחר הוא יופיע בתצוגה המקדימה. גם שירות התזכורות מוטמע ביישום, כמו גם רשימת מטלות, שאליהן ניתן להוסיף מידע נוסף. כך לדוגמה, בעת הוספה של שם בית עסק שקשור למטלה מסוימת יוצג מידע רלוונטי נוסף כמו מפת הגעה, שעות פעילות ומספר טלפון ליצירת קשר. ניתן גם לקבל תזכורות אודות הודעות דוא"ל מסוימות כך למעשה כאשר מתקבל הודעה ניתן לבחור האם להציג אותה מחדש בתיבה ולקבל לגביה תזכורת בזמן מאוחר יותר.

קרא עוד:  פרטים חדשים על Stadia: המשחקים יישמרו לתמיד, יתמוך במשחק משותף ועוד

על-מנת להשתמש ב-Inbox יש לקבל הזמנה מחברים או באמצעות שליחת הודעה לכתובת [email protected] לפי הדיווחים, גוגל נדיבה במיוחד הפעם בכל הנוגע להזמנות, ויש סיכוי טוב שתוכלו לקבל אחת כזו במהירות.