רשמו בפניכם ביומנים לפנות את נובמבר למשחק חדש שיהפוך ככל הנראה ללהיט: 2K הכריזה באופן רשמי על XCOM 2, המשחק הבא בסדרת XCOM המצוינת, ואפשר לומר ההמשך הרשמי ללהיט מ-2012, XCOM: Enemy Unknown, שהוא בעצמו היה חידוש למשחק באותו שם.

גם הפעם נלחמים בחי-זרים אבל המצב שונה: היצורים מהחלל השתלטו על כדור הארץ, ולכאורה הם מושיטים יד אל המין האנושי כדי לחיות ביחד, מה שכמובן בפועל לא כל כך נכון, כי אחרת לא היה צורך בכל כך הרבה חיילים בכל פינה. הפעם השחקן נכנס לתפקיד המפקד של המחתרת שפועלת מבסיס ענקי נייד ונעה ממקום למקום כדי לבצע את המשימות שלה ולנסות לשחרר את כדור הארץ מפני הכובשים.

"השחקנים יצטרכו להשתמש בשילוב של כוח אש וטקטיקות הסוואה כדי לעזור ל-XCOM לגייס חיילים ולבנות רשת מחרתית, תוך כדי ניסיון לחשוף את האג'נדה המרושעת של החי-זרים ולהציל את המין האנושי", נכתב בהודעה הרשמית.

במשחק החדש השלבים ייוצרו מחדש בכל פעם שהשחקנים יתחילו אותם, כך שניתן יהיה לשחק שוב ושוב במשימות, וכל פעם הן יהיו מעט שונות. בנוסף, המשחק חמישה סיווגים מעודכנים של חיילים, יכולת התאמה גבוהה יותר לחיילים, וכן מספר סוגי אויבים חדשים.

המשחק, שמפותח על ידי Firaxis, מיועד כרגע רק למחשבי חלונות, עם גרסאות לינוקס ומקינטוש בהמשך. הסיבה? תמיכה רחבה במודים. אולי מתי שהוא הוא בכל זאת יגיע לקונסלות.

קרא עוד:  מיקרוסופט רשמה פטנט לבקר מתפרק המיועד ל-xCloud

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.