לא ברור איך אבל האנשים מאחורי חשבון הטוויטר [email protected] עושים זאת שוב ומביאים לנו תמונות של מכשירים שטרם הוכרזו.

הפעם זו תורה של חברת LG, אולם לא הרבה ידוע על המכשיר. ניתן לראות מהתמונות כי המסך ניחן בפינות מעוגלות וקמורות קמור (דומה לאלה שניתן למצוא במכשיר ה'גלקסי אס-3' של סמסונג) והאפרכסת עברה מתיחת פנים. העיצוב אומנם מזכיר במעט את העיצוב של ה'נקסוס 4' (Nexus 4) – הוא עגלגל וללא כפתורים בתחתית, שולי המסך דקים מאוד והמסך עצמו נראה ארוך יותר.

כרגע עדיין מוקדם להכריז עליו כעל מכשיר הנקסוס הבא משום שבניגוד למכשירי נקסוס אחרים ניתן להבחין בבירור בלוגו של החברה מתחת למסך, דבר שלא נמצא במכשירי נקסוס אחרים – אשר בעלי עיצוב קדמי נקי יותר. מעניין אם הדבר משום שמדובר באב-טיפוס הוא שמא מדובר במכשיר מקו מוצרים אחר של LG כמו האופטימוס ג'י (Optimus G). כרגע המכשיר נשאר בגדר תעלומה עד שיחפשו פרטים נוספים, אנחנו כמובן נמשיך לעדכן.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.