בשישי הקרוב נשב שוב כולנו מסביב לשולחן יחד עם משפחתנו ונקרא שוב את ההגדה שכולנו כבר מכירים. הצעיר בילדים ישאל 4 שאלות, וכל הילדים יחפשו את האפיקומן שמוחבא מתחת לכיסא של סבא, אבל למה לא להפוך את הקריאה במגילה לקצת יותר מעניינת? וכרגיל, כאן מגיע הסמארטפון שלנו על מנת לפתור המצוקה בדמות האפליקציה iHagada.

האפליקציה, כמו כל הגדה, מצוידת בכל פרקי ההגדה, בכל ההליכות, בכל המנהגים – וכל זה מאוייר באיורים צבעוניים ומרשימים. הניווט באפליקציה מתאפשר באמצעות תפריט המחולק לכל הפרקים או על ידי גלילה של האצבע מצד לצד דבר המגיע עם אנימציה דמוית דף.

בנוסף לפרקי ההגדה, כלולים באפליקציה גם כל שירי החג המסורתיים ביניהם "אחד מי יודע?", "חד גדיא" ו-"מה נשתנה". כמו כן ניתן למצוא מגוון מתכונים כשרים לפסח כגון חרוסת במגוון נוסחים, קניידלך כבד קצוץ ועוד מגוון גדול של מתכונים כשרים.

בגרסת האייפון תוכלו למצוא את פונקציית ה-"ארבעה בנים" שמאפשרת לכם לקחת צילום של חבר מהמצלמה או אלבום התמונות ולהדביק אותו על גבי אחד מארבעה קופים/כלבים/ראשי הר ראשמור המאויירים בצורה מתאימה להגדרתם (חכם,תם,רשע וזה שאינו יודע לשאול) ובכך להשתעשע בזמן החג.

האפליקציה קיימת מזה זמן והתעדכנה לאחרונה לגרסה החדשה. היא קיימת גם בגרסה לאנדרואיד וגם לאייפון במחיר של 0.99$ (כ-3.7 שקלים).

להורדה ב-AppStore

להורדה ב-Google Play

-פרסומת-
כתב ב-TG מנובמבר 11', אך כותב על העולם הטכנולוגי כבר מנובמבר 10'. מתמצא בעיקר בעולם הסלולר.