חברת iGo הישראלית, המפתחת אפליקציות ניווט הן למכשירים ייעודיים והן למכשירי טלפון חכם, משיקה גרסה חדשה בשם Luna לאפליקציית ה-GPS שלה המיועדת למכשירי אייפון ואנדרואיד. גרסה זו כוללת מפות עדכניות של ישראל בגרפיקה תלת-מימדית, לרבות תצוגה חדשה עבור צמתים, מנהרות, תמרורים ורמזורים.

ב-iGO מתהדרים גם במנוע חיפוש חדש ומהיר יותר לאיתור כתובות או נקודות עניין, התומך גם בהכתבה קולית בעברית. למעשה, ניתן לשלוט בכל תפריטי האפליקציה באמצעות פקודות קוליות פשוטות. המטיילים יוכלו ליהנות ממפות שטח הכוללות את סימוני שביל ישראל של החברה להגנת הטבע. בנוסף, תומכת כעת האפליקציה בכל סוגי המסכים, לרבות מסכי 4K.

היתרון הגדול של iGO על פני אפליקציות מתחרות היה ונותר היכולת לפעול ללא חיבור אינטרנט, כאשר המפות כולן טעונות מראש במכשיר. גם פרטיות המשתמשים נשמרת, מאחר ועדכוני התנועה אינם מבוססים על דיווחי הגולשים, והאפליקציה אינה כוללת פרסומות. בדרך כלל, היא נמכרת תמורת תשלום חד-פעמי של 99 שקלים, אך במהלך יום העצמאות (החל מה-18.4 ועד ה-20.4 בחצות) ניתן יהיה להוריד אותה בחינם, כשי לתושבי ישראל לכבוד החג. בכדי ליהנות מההטבה, יש לחפש את האפליקציה iGo Gift בחנות האפליקציות.

להורדה: אנדרואיד | iOS