iDigital, נציגת אפל בישראל פתחה את החנות הקונספט השניה במספר בדיזינגוף סנטר בת"א, והיינו שם כדי להתרשם טרם הפתיחה. זוהי חנות קונספט יפה ומסודרת, בעלת קווים נקיים ואורות לבנים (בדומה לחנויות אפל בעולם), הבנויה בצורה של האות 'ר'. לחנות שני חדרים: הראשון אמור לדמות את הסלון שלנו (בדגש על סלון ממוצע ולא בעל וילה בסביון) וכיצד אפל הופכת אותו לסלון חכם. בחדר השני ישנו סטודיו מלא לסאונד ווידאו אשר יהיה פתוח לכל מי שרק רוצה להשתמש בו לצורך הקלטות/עריכות/צילום, וכל זאת בעלות סימלית בלבד ובהרבה מקרים גם בליווי של מדריך מיומן שיסייע לכם.
במסיבת העיתונאים חשפו ב-iDigital שקרב עידכון נוסף למערכת ההפעלה החדשה של אפל (Snow Leopard 10.6.1) שיביא עימו עברית מלאה ותמיכה בכתיבה מימין לשמאל. בהמשך מתוכננים לעבור המרה לעברית גם שאר התוכנות כמו iWork, iLife ועוד.

החנות נמצאת בדיזינגוף סנטר קומה שנייה ממש מתחת לקולנוע. חנויות נוספות יפתחו בירושלים ובחיפה.

iDigital בדיזינגוף סנטר-

חנות קונספט שנייה הפונה לקהל הצעיר, האורבני והקריאטיבי של תל אביב והמרכז

ערן תור: "מכירות מוצרי Apple צמחו בשנה האחרונה ב- 30%; שיא של כל הזמנים במכירות אייפודים ומחשבים; בחודשים הקרובים נתרחב לירושלים וחיפה ונעמיק את חווית אפל בנקודות המכירה בשוק הריטייל "

iDigital- נציגת Apple בישראל פתחה היום את חנות הקונספט השנייה בדיזינגוף סנטר. החנות מבוססת על עולם הקריאטיב בכל הקשור למוסיקה, סאונד, ווידאו, עריכת סרטים, ומכלול חוויתי לעולם סגנון החיים הדיגיטלי.

קרא עוד:  הערכה: MacBook Pro נוסף יגיע בקרוב עם המקלדת החדשה של אפל

ב- iDigital מציינים כי החנות החדשה מבטאת את כל מה שקורה בעיר תל אביב מבחינה תרבותית ומטרתה להפוך לבית של כל מי שיש לו זיקה לעולם הקריאטיב. להקה צעירה, אמנים בתחילת דרכם ויוצרים צעירים יוכלו למצוא בחנות את הכלים החדשניים ביותר של המותג העולמי, תוך הכוונה והדרכה מקצועית בעולם התוכן המוסיקלי והתרבותי.

בחנות החדשה הוקם סטודיו שיכלול אולפן הקלטות שקוף, בו יתקיימו הופעות פתוחות לקהל הרחב של אמנים מובילים, להקות צעירות מקומיות, סדנאות אמן, הקלטות מיוחדות, וסדנאות בנושאים הקשורים לחווית Apple ולהעשרת החיים הדיגיטליים.

החנות בסנטר משתרעת על פני כ- 300 מ"ר ומציעה, מלבד הסטודיו, סלון ביתי המדמה את הבית החכם אשר בו כל המערכות הדיגיטליות עובדות בסינרגיה ומדברות אחת עם השניה: מה- Mac mini, דרך הממיר הדיגטילי של ערוצי הטלוויזיה, דרך המחשב הנייד ה- Macbook או זה הנייח- iMac, ואת כל אלה עוטפים כמובן מוצרי הדגל של Apple בעולם המוסיקה- מגוון האייפודים, והמוצרים המשלימים: תיקים, כייסים, אוזניות ורמקולים.

גם לאייפון הוקצה מקום מיוחד בחנות, ובינתיים מציעה iDigital את המגוון הרחב ביותר של  מותגיי אקססוריז לאייפון הנמכרים בחנויות אפל בעולם- נרתיקים מעור, תחנות עגינה מיוחדות ואוזניות מעוצבות.

גם כאן, כמו בקניון רמת אביב, תוקם עמדת Expert Bar- עמדת שירות ותמיכה, אשר תאויש על ידי גאוני מק שיסייעו ללקוח למקסם את השימוש במוצרי אפל. ובאזור ההדרכה יוכלו משתמשים חדשים וקיימים ללמוד מקרוב על המוצרים והתוכנות השונות שמציעה Apple לשדרוג סגנון החיים הדיגיטלי.

קרא עוד:  מסכמים עשור: מגוגל גלאס ועד רובוטים על ארבע

במסיבת עיתונאים שהתקיימה היום, אמר ערן תור, מנכ"ל iDigital כי: "בשנה האחרונה התחזקה המהפכה בקרב הקהל הישראלי בכל הקשור להיכרות ושימוש עם מוצרי המותג אפל, נתח השוק בכל הקטגוריות צמח בצורה מרשימה וממחקרים שערכנו כוונות הקנייה גדלו לשיא. מכירות המחשבים עלו ב- 33%; ואנו עדים למכירות שיא של אייפודים".

תור הוסיף כי, "מערכת ההפעלה החדשה- Snow Leopard שהושקה לפני כשבועיים משנה לחלוטין את מגרש המשחקים שלנו ומאפשרת היום לכל לקוח, בעל עסק או ארגון לעבוד על מחשבי Apple ולהנות מכלי עבודה אינטואיטיבי ונוח, עם ממשק ותמיכה מלאים בעברית, ובנוסף תמיכה מובנית ב-Microsoft Exchange. בנוסף, עם השקת האייפון בישראל אנו מצפים לגידול בנתחי שוק של ה- Mac גם בקהלים אלה".

"אנו ממשיכים היום את המומנטום המוצלח של החנות בקניון רמת אביב, הממוקמת ברף הגבוה ביותר של חנויות Apple באירופה מבחינת מכירות למטר. החנות בסנטר, כמו החנויות שייפתחו בחודשים הקרובים בירושלים ובחיפה, תמשיך להעניק ללקוח הישראלי את חווית המותג של Apple עם שירות יוצא דופן ומגוון ייחודי של המוצרים המשלימים בתחום סגנון החיים הדיגיטלי".