לאחר המתנה ארוכה, החל מהשבוע גם תושבי אילת והנופשים בה יוכלו ליהנות מחווית המוצרים של Apple בהישג יד. רשת iDigital תפתח השבוע (ד') את חנות הקונספט השישית למוצרי Apple בקניון מול הים.

החנות, הממוקמת בקומה השנייה ומשקיפה לנוף הרי אדום והמפרץ, משתרעת על שטח של 100 מ"ר, ומציגה להתנסות ולמכירה את המגוון הרחב ביותר של מחשבי MAC, iPad, iphones וiPod על כל סוגיהם, זאת לצד מגוון רחב של מוצרים משלימים, כגון – תיקים, כיסויים, רמקולים, אוזניות, תחנות עגינה, כונני דיסקים חיצוניים ועוד.

בחנות יוכל הציבור בישראל ליהנות ממחירי המותג העולמי ללא מע"מ בהתאם לחוק המע"מ באילת. מחירים לדוגמא:

  1. אייפד חדש – החל מ- 2,154 ₪ (לעומת 2,499 ₪)
  2. אייפוד טאצ' – החל מ- 861 ₪ (לעומת 999 ₪)
  3. מקבוק אייר – החל מ- 4,568 ₪ (לעומת 5,299 ₪)

לרגל הפתיחה החגיגית, יזמה הרשת שת"פ ייחודי עם חברת "ישראייר", שיאפשר לכל המעוניין לטוס לאילת לבקר בחנות, לעשות זאת במחיר מיוחד של 377 ₪ הלוך ושוב בלבד. המחיר תקף לטסים הלוך ושוב באותו יום (בימים ב, ג, ד, ו'), משדה דב לאילת.

 ערן תור, מנכ"ל iDigital: "כחלק מתוכנית ההתפתחות של המותג, רשת iDigital משלימה היום פריסה מצפון לדרום עם השקת חנות הרשת באילת. כמו החנויות בת"א, ראשל"צ, ירושלים וחיפה, תאפשר החנות חווית קנייה והכרות יוצאת דופן עם מגוון מוצרי Apple. אני משוכנע כי החנות תהווה מוקד עלייה לרגל לנופשים והמבקרים באילת".

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.