בעוד רוב היצריות מתמהמהות בשחרור עדכון ICS למכשיריהם השונים, משתמשי סדרת Xperia של 2011 לא צריכים להמתין עוד לגרסה הסופית ויכולים כבר עכשיו להוריד גרסת בטא ראשונה. סוני החליטה לשחרר את עדכון ה-Ice Cream Sandwich למכשירי Xperia ולתת למאמצים המוקדמים לנסות את הרום החדש ולשתף את החברה על בעיות שנתגלו.

אך לפני שתרוצו להוריד יש לציין כי לא כל הפונקציות במכשיר יעבדו לאחר העדכון, כך ה-WiFi וה-Bluetooth מבוטלים וגם יישומי Google כמו Gmail ומפות גוגל אינם זמינים בשחרור גרסה זה. סוני גם מדגישה כי העדכון מיועד למשתמשים מתקדמים ולמפתחים לצרכיי פיתוח, ונוסף על כך נדרש מכשיר פתוח ושאינו נעול על רשת מסוימת, כפי שאצלנו נהגו למכור מכשירים שכאלה עד לאחרונה.

סוני גם הפיצה וידאו של ממשק המערכת, כך נראה כי לא נעשו שינויים רבים בהשוואה לגרסת ה-Gingerbread וניתן למצוא את הממשק המותאם של סוני עם מספר שינויים ותוספות כמו מסך הבית החדש, ממשק ההודעות, וידג'טים נוספים וכמובן כל מה שמביאה איתה גרסת ICS.

אז אם ברשותכן מכשיר ה-Arc S, Neo V ו-Ray (כן, גם לנו חסרים עוד כמה מכשירים ברשימה), תוכלו להוריד ולהתקין לפי ההוראות בבלוג של החברה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.