במקביל להשקת Nova 3, וואווי (Huawei) הכריזה גם על דור חדש לצמיד הכושר החכם שלה, ה-Huawei TalkBand, כשהיא מדלגת בקלילות מעל הספרה 4 ומכנה את הדור החדש Huawei TalkBand B5.

כזכור, הייחודיות של צמיד ה-Huawei TalkBand הוא היכולת להפוך לאוזניית בלוטות' עצמאית על ידי שליפת המסך מהרצועה כשבגבו נמצאת האוזנייה, וגם ה-B5 שומר על היכולת הזו. מעבר לכך ישנו מסך באיכות AMOLED ובגודל 1.13 אינץ' עם זכוכית מעוקלת 2.5D ונפח אחסון של 16 מגבה-בייט, שמספיק בשביל לאחסן את האפליקציות המובנות של השעון, כיוון שהוא לא תומך בהורדת אפליקציות כלל.

הסוללה שודרגה להספק של 108 מיליאמפר, אשר מסוגלת כעת לספק עד שלושה ימי שימוש. בניגוד לדורות הקודמים, ה-B5 חסין מפני אבק ומים בתקן IP67, שפירושו שלראשונה ניתן לצלול עם השעון עד לעומק של מטר אחד ולמשך 30 דקות. השעון כמובן מכיל חיישן המודד את קצב הלב, ומסוגל לקבל התראות ושיחות בטלפונים שמריצים את מערכות ההפעלה אנדרואיד 4.4 או iOS 9 והלאה.

אז מה חדש בעצם? בעיקר תכונה שנקראת TruSleep אשר מסוגלת למדוד את משך ואיכות השינה ולהציע המלצות כיצד לשפרה, תכונה בשם TruRelax אשר מנתחת את קצב דפיקות הלב ותכונה בשם TruSeen המודדת את הדופק במשך 24 שעות ומזהה דפוסי פעילות שונים. בנוסף מציע TalkBand B5 לשמש כשלט רחוק למצלמת הסלפי בטלפון ואיתור של המכשיר.

קרא עוד:  להשאיר את הטלפון בבית: Galaxy Watch במהדורת eSIM הושק בישראל

ה-Huawei TalkBand B5 יוצע למכירה במהדורת Sports Edition בשלושה צבעים (אפור, שחור וחום) או במהדורת Business Edition עם רצועה כסופה (ניתן יהיה גם לשדרוג לרצועות נוספות מסיליקון, עור ופלדת אל חלד). הוא יהיה זמין להזמנות מוקדמות החל מה-18 ביולי ולרכישה ב-20 ביולי. טרם נמסרו המחירים.