הדיו על ההדלפה התורנית של איוון בלאס ([email protected]) עדיין לא יבשה, ויש כבר תאריך השקה ל-nova 3e של וואווי (Huawei). כפי שצוין בידי בלאס מדובר ככל הנראה במיתוג נוסף של ה-P20 Lite שהחברה אמורה להציג בפועל, בין השאר, ב-27 במרץ בפריס. מיתוג זה מיועד לשווקים מסוימים בעולם, ובאופן מפתיע, בעיקר למדינות אירופאיות.

זה אומר שה-nova 3e יגיע עם מסך ללא שוליים בגודל של 5.84 אינץ' עם המגרעת הידועה לשמצה למעלה וברזולוציה של 2280×1080 פיקסלים, וזה אומר שהוא יהיה מבוסס על ה-Kirin 659, המערכת על שבב הקניינית לשוק הביניים של וואווי, וזה אומר שהוא יגיע עם 6 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-64 גיגה בייט זיכרון אחסון מובנה.

מעבר לכך צמד המצלמות מאחור יהיו מצוידות בחיישני 16 ו-2 מגה-פיקסל בעוד המצלמה מקדימה תהיה מצוידת בחיישן בגודל של 24 מגה-פיקסל. הסוללה אמורה להיות בנפח של 3,000 מילי-אמפר/שעה ומערכת ההפעלה תהיה כמובן אנדרואיד 8.0 שמעליה ה-EMUI 8.0, הממשק הקנייני של וואווי.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.