בעוד אנחנו נחגוג את יום העצמאות, ברחבי סין ייערכו כמה וכמה אירועי הכרזה על מכשירים חדשים, ואחד מהם יהיה של וואווי (Huawei) שתציג את Honor 10 באופן רשמי. האתר הגרמני WinFuture כבר פרסם תמונות שהן לכאורה של המכשיר הרשמי, אבל רגע לפני ההכרזה נחשפו גם כל הפרטים של המכשיר ב-TENNA – משרד התקינה ואישורי התקשורת הסיני.

המכשיר יגיע עם מסך IPS בגודל של 5.84 אינץ' ברזולוציית 2280×1080, מה שאומר יחס היבט של 19:9, יחס ההיבט שנהוג כיום עבור מכשירים שמגיעים עם מגרעת למעלה בקצה המסך. המערכת על שבב היא Kirin 970 מתומנת הליבות שפועלת במהירות מרבית של 2.36 גיגה-הרץ והיא תפעל יחד עם זיכרון עבודה של 4/6 גיגה-בייט ועם 64/128 גיגה-בייט זיכרון אחסון – שככל הנראה מדובר בשתי תצורות זיכרון בלבד, והן 4/64 ו-6/128 גיגה-בייט.

מה שמעניין כמובן כיום הוא המצלמות. במקרה של Honor 10 אלו לא יהיו מצלמות של לייקה (Leica), אבל כמו שרואים בתמונה וואווי מדגישה שהן ייהנו מתמיכה של בינה מלאכותית ברמה כזו או אחרת. חיישן המצלמה הראשית מאחור, וגם בעצם של זו הקדמית, יהיה בגודל של 24 מגה-פיקסל. את הצמד מאחור תשלים מצלמה עם חיישן 16 מגה-פיקסל.

Honor 10 יגיע עם סוללה בנפח עבודה של 3,320 מילי-אמפר/שעה. מערכת ההפעלה תהיה כמובן אנדרואיד 8.1 שמעליה הממשק הקנייני של החברה, EMUI 8.0.

דרך אגב, לפחות בסין, המכשיר ישווק בלא פחות מארבע גרסאות ראשיות שונות שמותאמות לספקיות הסלולאר הראשיות בסין, עם תחום תדרים מעט שונה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.