וואווי (Huawei) בדרך להפוך את P Smart למותג משמעותי נוסף? החברה חשפה באופן לא רשמי באתר הספרדי שלה את P Smart Z שמביא אל השולחן של מותג שוק הביניים התחתון מסך נקי לחלוטין עם מצלמת סלפי קופצת. המצלמה עצמה מצוידת בחיישן 16 מגה-פיקסל ובבינה מלאכותית שמסוגלת לזהות 8 תרחישי צילום.

גם המצלמה הראשית מאחור מצוידת בחיישן 16 מגה-פיקסל. המצלמה השנייה משמשת כמצלמת זיהוי עומק תמונה והיא בגודל של 2 מגה-פיקסל בלבד. הבינה המלאכותית של המצלמה, טוענת וואווי, מציע מיטוב הגדרות ל-500 תרחישים שונים המחולקים ל-22 קטגוריות. אפליקציית הצילום גם מציעה יכולות עריכה תמונה, כולל אפקטים של תאורה, מייד לאחר צילום כל תמונה.

מדובר במכשיר שמציע מסך גדול יחסית של 6.59 אינץ' ברזולוציית +FHD. המערכת על שבב היא Kirin 710F, המאפיינת את מכשירי שוק הביניים התחתון של החברה, והיא מלווה ב-4/64 גיגה-בייט זיכרון. את זיכרון האחסון ניתן להרחיב בעוד 512 גיגה-בייט לכל היותר. הסוללה היא בגודל של 4,000 מילי-אמפר/שעה.

המחיר של הטלפון טרם נחשף, אבל כבר ידוע שהוא יוצע בצבעי שחור, ירוק וכחול. עיצוב הגב של המכשיר מפתיע משהו כי הוא מזכיר מאוד, לפחות במבט ראשון, את בחירת העיצוב במכשירי ה-Pixel 3 של גוגל (Google) – השליש העליון, עד מתחת לחיישן טביעות האצבע, בהיר יותר משאר הגוף.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.