נראה כי בוואווי (Huawei) מתכוונים להתנסות לא רק עם מסכים מתקפלים, שכן שפטנט שרשמה החברה מציג מכשיר המצוייד במסך נוסף גם בחלקו האחורי.

הפטנט נרשם על ידי היצרנית בנובמבר 2018 במשרד לקניין רוחני של הארגון האירופאי. במסמכי הרישום המתארים את הפטנט, יש גם שרטוט של מכשיר שבצידו האחורי בו מערך צילום משולש ותחתיו מסך משני נוסף.

בעוד שטרם ברור האם מדובר במכשיר שהחברה תשיק בקרוב, יש לא מעט שימושים של מסך נוסף בצידו האחורי. כך הוא יכול להציג על המסך המשני התראות ומידע נוסף כשהמכשיר מונח על השולחן, זאת לצד היכולת להציג את מושא הצילום בעת צילום של תמונות.

מהשרטוט עוד ניתן ללמוד כי, על פי וואווי, נוכחותו של מסך משני ייתר את הצורך בקיומה של מצלמה קדמית. על פי השרטוט ניתן לראות כי המכשיר ניחן במגרעת זעירה, מפאת גודלה הערכות הן שזו מאכלסת בתוכה את חיישן הקרבה או התאורה אך לא מצלמה, כך שמערך הצילום האחורי בתוספת המסך המשני ישמשו לצילום תמונות 'סלפי'.

כרגע לא נראה כי נראה מסך שכזה עם דגמי ה-Huawei P30 או P30 Pro, עליהן צפוייה הצירנית להכריז בסוף מרץ.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.