וואווי (Huawei) שוב לועגת לאפל (Apple), והפעם יוצאת לשטח. בחנות אפל בסינגפור, נציגים הלבושים בחולצה עם הלוגו של וואווי חילקו סוללות ניידות לעשרות לקוחות שעמדו בתור והמתינו לרכוש את ה-iPhone החדשים. על המאכז נכתב – "הנה סוללה ניידת. אתם תצטרכו את זה".

בסך הכל חולקו 200 מטענים בנפח 10,000 מילי-אמפר/שעה. המהלך מגיע לאחר שוואווי פרסמה לאחרונה ציוץ שרומז כי הדגם המוביל החדש שלה, Huawei Mate 20, יגיע עם סוללה גדולה במיוחד, ובכך לועגת לדגמים החדשים של המתחרה, iPhone Xs ו-iPhone Xs Max.

גם מחוץ לחנות של אפל בלונדון השתמשה החברה הסינית בשיווק גרילה: משאית עם לוגו של החברה הגיעה למקום ונציגים לבושים בחולצות עם הכיתוב Ju%ce חילקו ללקוחות בתור כוסות מיץ עם הכיתוב "אין עקבות של תפוח". בנוסף, הציעה המשאית שקעים בהם יכלו הממתינים להטעין את הטלפון החכם שלהם.

וואווי, שכבר עברה אפל בנתח השוק הכולל והפכה ליצרנית הטלפונים החכמים השנייה בגודלה בעולם, נוקטת בקו האגרסיבי הזה בכל הזדמנות אפשרית. כזכור, מיד עם סיום אירוע ההשקה של אפל ניצלה וואווי את הבאזז הגדול סביב המכשירים החדשים כדי ללעוג ולחשוף את תאריך השקת מכשירי הדגל המתחרים של החברה וצייצה בחשבון הטוויטר הרשמי שלה: "תודה ששמרתם על דברים בדיוק כפי שהיו, נתראה בלונדון ב-16.10".

קרא עוד:  עוד מסמר בארון? אפליקציות של HTC נעלמו מ-Google Play

וכך זה נראה בשטח