היצרנית הסינית וואווי (Huawei) תערוך אירוע הכרזה בברצלונה, ב-21 לפברואר, בשעה 14:00 מקומי, באותה השעה שבה LG צפויה להכריז על ה-LG G5. בעוד לא ידוע מה אנו נראה באירוע, יש סיכוי כי וואווי רמזה על הצפוי בהודעה שהעלתה לרשת Weibo בה נראה עט סטילוס דיגיטלי ושם נכתב “הסטייל החדש של העולם העסקי”.

לפי הערכות ושמועות קודמות, ייתכן כי וואווי תכריז לראשונה על כניסתה לתחום המחשבים הניידים ותציג מחשב היברידי המשלב טאבלט ומקלדת אשר ייקרא Huawei Mateboo ומיועד להתחרות ב-iPad Pro או ב-Galaxy View עם המסך הענק. עט הסטילוס הוא למעשה חלק מהערכה המכוון לשוק העסקי ויאפשר שימוש מתקדם במחשב אשר ככל הנראה יבוסס על מערכת Windows 10, ויהיה עם מסך בגודל 12.9 אינץ’ וירוץ על שבב מבית אינטל.

מלבד זאת, יש המעריכים כי באירוע תחשוף החברה את ה-Huawei P9, כמכשיר הדגל החדש שלה, אולם רק לפני חודש החברה הכריזה על ה-Mate 8 כך שלא ברור האם היא תציג טלפון נוסף הפעם, או שאולי תתמקד דווקא בתחום השעונים החכמים ותציג אב טיפוס ודור שני ל-Hauwei Watch.

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.