העובדה שהשעון החכם הראשון של החברה הסינית וואווי (Huawei), ה-Huawei Watch, עדיין לא יצא לשוק לא מונעת ממנה לפתח שעון נוסף, ככל הנראה. תמונה שפורסמה בחשבון הטוויטר של החברה חושפת שעון חכם נוסף שמתהדר בעיצוב חדש ומינמליסטי במיוחד  בשם Honor Band Zero.

מהמעט שכן ידוע ניתן לראות כי צורתו תהיה עגולה, שטוחה ודקה במראה שמזכיר דיסק, וכי צדדי השעון לא יכילו שום כפתור פיזי – אם כי ההערכות טוענות כי גב המכשיר יכיל אחד כזה. בנוסף, השעון ככל הנראה יגיע עם רצועת גומי מסוגננת, מה שיבדיל אותו מה-LG Watch Urbane ומה-Apple Watch Sport. שמועות טוענות שהרצועה תהיה שייכת לליין הרצועות החכמות Color Band אותו הוציאה וואווי בשנה שעברה. כך בניגוד ל-Huawei Watch, ה-Honor Band Zero ככל הנראה יפנה לקהל יותר יומיומי.

אחת השאלות היותר גדולות היא איזו מערכת הפעלה יריץ השעון החדש. וואווי אמנם אימצה את אנדרואיד עבור השעון הראשון שלה, אך לא מעט ביקורות נשמעו על כך שחלק מהפיצ'רים שמציעה מערכת ההפעלה של גוגל לשעונים כלל לא זמינים בסין. השעון החדש לא אמור לצאת לפני 2016, וההערכות הן שאם וואווי תספיק עד אז לפתח מערכת הפעלה משלה עבור השעון, היא תעדיף להשתמש בה.