ענקית הטכנולוגיה הסינית וואווי (Huawei), חשפה הבוקר מכשיר חדש מסדרת Honor, שגולת הכותרת שלו עשויה להביא עמה חידוש בתחום הצילום: מצלמת ה-13 מגה פיקסל האחורית שלו היא למעשה מתכווננת, ומסוגלת לצאת ממקומה ולהסתובב לרדיוס של 180 מעלות, כדי ללכוד תמונות טובות יותר בזוויות ראייה רחבות יותר.

Huwaei honor-7i-officialהמצלמה למעשה חוסכת את הצורך במצלמת סלפי קדמית, שכן ניתן לסובב אותה בהנפת אצבע לקדמת המכשיר, ולהציב אותה כך שתקלוט את התמונה. המצלמה מכילה אף חיישן של Sony בעל מפתח צמצם של f/2.0, עדשת ספיר מוגנת, ו-וווואוי מבטיחה שהמנגנון שמאפשר למצלמה להסתובב לא יישחק בכזו קלות ויכול להחזיק לפחות שנתיים גם אם משתמשים בו 132 פעמים ביום. יחד עם זאת, וואווי היא לא בדיוק הראשונה שעשתה שימוש במצלמה מתכווננת – ה-Oppo N1 היה שם קודם, אם כי בצורה מגושמת ומסורבלת יותר.

מעבר לכך טוענת וואווי שהמכשיר מכיל חיישן טביעות אצבע מתקדם למדי בצדי המכשיר, שמסוגל לקרוא טביעות קטנות במיוחד בצורה המינימלית האפשרית, לפתוח את מסך הנעילה באמצעות סריקה ולהגן על מסמכים.

חוץ מזה, ה-Honor 7i יכיל מסך 5.2 אינץ' ברזולוציית 1080 פיקסלים, מערכת Snapdragon 616 מתומנת ליבות ב-64 ביט, מאיץ גרפי Adreno 405, סוללת 3100 מילי אמפר ומערכת ההפעלה אנדרואיד 5.1 המכשיר ישקול 160 גרם ומימדיו יהיו 141.6×71.2×7.8 מילימטרים. הוא יגיע בשתי גירסאות – גירסה בעלת 2 ג'יגה-בייט של RAM ו-16 ג'יגה-בייט של נפח אחסון, אשר תעלה כ-250 דולר, וגירסת 3 ג'יגה-בייט של RAM ו-32 ג'יגה-בייט של נפח אחסון, שתעלה כ-300 דולרים. המכשיר ניתן להזמנה מוקדמת כבר עכשיו, אם כי בגבולות סין בלבד.

קרא עוד:  שאומי רשמה פטנט על מכשיר מתקפל עם חמש מצלמות נשלפות

http://www.youtube.com/watch?v=9OFOOITX6zo