וואווי (Huawei) הסינית הכריזה היום על מכשיר חדש, כרגע לשוק המקומי. ה-G8 הוא כך נראה, כדגם לא-כל-כך מיני של ה-P8 החדש שהושק זה עתה בישראל.

ה-G8 דווקא אינו מבין המכשירים הזולים של החברה, וכי הוא מצויד בגוף מתכתי וחיישן טביעות אצבע בגבו. מהתמונות ניתן לראות כי המסך מגיע מהקצה אל הקצה וכי המסגרת דקיקה למדי ובעיצוב כללי מהודר ויוקרתי.

המכשיר החדש כאמור אינו כל כך קטן, ולמעשה הוא אף גדול יותר מאשר ה-P8 עם מסך של 5.5 אינץ’ ברזולוציית 1080p, כאשר הוא רץ על שבב מתומן הליבות Snapdragon 615 המשולב עם מעבד גרפי Adreno 405 התומך בעבודה של 64 ביט, כאשר הוא יגיע בשתי תצורות  – האחת 2 ג’יגה-בייט זיכרון עבודה ואילו השנייה תגיע עם 3 ג’יגה-בייט.

בגב ה-G8 ממוקמת מצלמה 13 מגה פיקסל לצד פלאש LED כפול שני גוונים, מצלמה 5 מגה פיקסל לצילומי סלפי, אחסון של 32 ג’יגה-בייט, סוללה בהספק של 3,000mAh ומערכת האנדרואיד 5.1 Lollipop עם ממשק ה-Emotion UI של החברה, בדומה לזו הקיימת ב-P8.

ה-Huawei G8 יהיה זמין בצבעי שחור, לבן, וזהב כאשר מחירו יחל ב-370 דולר לגרסת ה-2GB ועד 430 דולר לגרסת ה-3GB זיכרון פנימי. כרגע, אין מידע על הגעתו למערב, אך צפוי שזה יקרה בהמשך.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.