וואווי (Huawei) הכריזה בסין באופן רשמי על ה-Honor V10, מה שניתן להגדיר כמכשיר הדגל בסדרת הביניים שלה, ומבחינות רבות, הוא בהחלט כזה. בין השאר מגיע הטלפון החדש עם ערכת השבבים המובילה הנוכחית של החברה, Kirin 970, עם שבב הבינה המלאכותית המשולב בו שמספק תמיכה בזיהוי פנים ובזיהוי תנועות ידיים. לפי החברה, איכות תהליך זיהוי הפנים של ה-Honor V10 כמעט זהה במהירות וביעילות לזו של ה-iPhone X, מכשיר היוקרה החדש של אפל (Apple).

הטלפון החדש בסדרת ה-Honor מגיע עם גוף מתכתי אחוד ויפה לעין בארבעה צבעים מתכתיים עזים, גם אם מסך ה-5.99 אינץ' שלו אינו נמתח לחלוטין מקצה לקצה. המסך מציע רזולוציית +FHD ביחס היבט של 2:1. אחד הדברים הבבולטים במכשיר הוא עוביו שעומד על 6.7 מ"מ בלבד וזאת שהגוף מאחסן סוללה בנפח עבודה יותר מסביר של 3,750 מילי-אמפר/שעה. הסוללה, דרך אגב, תומכת בטעינה מהירה באמצעות המטען שמגיע בחבילה בתצורה של 5V/4.5A.

כמו כל מכשירי הדגל של החברה גם ה-V10 מגיע עם שתי מצלמות מאחור, ושתיהן מציעות חיישן בגודל של 20 מגה-פיקסל עם מפתח של f/1.8 ועם שבב עיבוד תמונה. השבב הזה, לפי וואווי, מסוגל לזהות עד 13 תרחישי צילום ולשנות את הגדרות התמונה באופן אוטומטי בהתאם לכך. את התמונה משלימה מקדימה מצלמת 13 מגה-פיקסל עם יכולת לזהות אהאם מצלמים תמונות סלפי של יחיד או רבים, ועם אפשרות להסיר, אחרי הצילום, אובייקטים לא רצויים מהתמונה.

קרא עוד:  וואווי השיקה בישראל את Nova 5T

המכשיר גם אמור להציע כמה שיפורים ברמת מערכת ההפעלה, או הממשק, של וואווי כולל מצב משחקים אינטליגנטי, בחירה חכמה של הודעות שיוצגו במסך הנעילה של המכשיר, כרטיסי שירות חכמים עבור אפליקציות שונות ועוד.

המכשיר, שמכירתו תחל בפועל בשבוע הבא, יגיע עם שלוש תצורות זיכרון: 4/64 ג'יגה-בייט – במחיר של כ-410 דולרים, 6/64 ג'יגה-בייט – במחיר של כ-450 דולרים, ו-6/128 ג'יגה-בייט – במחיר של כ-530 דולרים. כבר לא ממש זול.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.