יצרנית השעונים הואמי (Huami) הציגה את השעון עם זמן הסוללה הרב ביותר מתוצרתה: Amazfit GTR המבטיח עד 24 ימי עבודה רצופים. אבל זה לא מסתיים בכך כי השעון מציע גם מסך איכותי מאוד מסוג AMOLED בצפיפות פיקסלים מרשימה של 326 פיקסלים לאינץ' וחיפוי של זכוכית Gorilla Glass 3.

Amazfit GTR יגיע בשתי תצורות: האחת 42 מ"מ עם מסך 1.2 אינץ' ומסך ברזולוציה 390×390 פיקסלים, ואילו הדגם השני מגיע עם מסך גדול יותר של 1.39 אינץ' ברזולוציה 454×454 פיקסלים. יש גם הבדלים בסוללה, שכן הדגם הקטן מציע עד 12 ימי שימוש ובמקסימום מסוגל להגיע ל-34 ימים במצב בסיסי. הדגם הגדול מגיע עם סוללה מוכפלת בקיבולת 410 מיליאמפר/שעה, וזה כבר מציב אותו ב-24 ימי שימוש ועד 72 ימים במצב בסיסי.

Image result for Amazfit GTR

בדומה לשאר המוצרים במותג אמזפיט, גם Amazfit GTR מציע את אותו הממשק המוכר לצד יכולות של מעקב אחר פעילות ספורטיבית, מד דופק וגם מד התקדמות ומיקום (GPS). הוא אטום למים בתקן 5ATM, מה שאומר שאפשר לקחת אותו לשחייה, וכן הוא מאפשר קבלת הודעות, התראות ושיחות מהטלפון הנייד.

Amazfit GTR תומך ב-iOS או אנדרואיד ומחירו יחל ב-130 דולרים לדגם ה-42 מ"מ, או 150 דולרים לדגם ה-47 מ"מ. יש גם מהדורת Iron Man עם אריזה וערכת עיצוב תואמת, במחיר של 220 דולרים. ההשקה בהמשך החודש.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.