לפני כשלושה שבועות דלפו לרשת תמונות של מכשיר חדש מבית HTC, עליו היא צפויה להכריז בשבוע הבא – One A9. כבר אז טענו משתמשים רבים כי עיצוב המכשיר דומה בצורה מחשידה ל-iPhone 6 ו-6s של אפל (Apple), וכעת תמונות חדשות של המדליף OnLeaks@ מוכיחות את הדמיון הרב בין המכשירים.

ממש כמו ה-iPhone 6, גוף המכשיר החדש והמעוגל עשוי מאלומיניום כאשר בתחתית המכשיר ובראשו מופיעים קווי פלסטיק שמשמשים כאנטנה של המכשיר. בנוסף, עדשת המצלמה בולטת מעט החוצה, וחריצי הסים וה-microSD מוסתרים בצד המכשיר. ואם זה לא מספיק, גם חורי הרמקולים שבתחתית המכשיר נראים דומים במיוחד לאלו שבמכשירי ה-iPhone. עם זאת, רבים טוענים כי ההשוואה איננה הוגנת משום ש-HTC למעשה הקדימה את אפל בשימוש בפסי הפלסטיק כאנטנות שמוטבעות בגוף האלומיניום. שינויים אחרים שניתן לראות במכשיר הוא הזזת סורק טביעות האצבע לקדמת המכשיר.

One A9 אמור להיות מיועד לשוק הבינוני, ולכן המפרט שלו יהיה בהתאם: מסך 5 אינץ' ברזולוציית FHD, מערכת על שבב Snapdragon 617, זיכרון עבודה בנפח 2 ג'יגה-בייט, זיכרון אחסון מובנה בנפח 16 ג'יגה-בייט, הניתן להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון microSD, מצלמה אחורית 13 מגה-פיקסל עם מייצב תמונה OIS BSI, מצלמת UltraPixel קדמית באבחנה של 4 מגה-פיקסל וסוללת 2,150 מיליאמפר/שעה. המכשיר עשוי להגיע עם אנדרואיד 6.0 מרשמלו, וצפוי לצאת רשמית בנובמבר.