אם ב-HTC היו מצליחים להפוך לכסף חלק קטן בלבד מכמות המילים שנכתבו על המצב הכלכלי הנוראי של החברה, כנראה שהיא הייתה יוצא מהצרות הכלכליות שלה. לפחות החודש, עם פרסום התוצאות של יוני 2019, היא יכולה אם היא רוצה לראות אור קטן בקצה המנהרה: הכנסות שלה הסתכמו ב-46.89 מיליון דולר שזה כמעט 95% לעומת ההכנסות שלה במאי.

הסיבה לקפיצה, כך מסבירים בחברה, זה ההשקה של HTC U19e בשוק הביתי של החברה, בטייוון. היא גם מצפה שעם פרסום התוצאות של יולי היא תגלה קפיצה בהכנסות ממכירות טלפונים, גם אם לא באותו קנה מידה, וזאת לאחר ההשקה של +HTC Desire 19.

עם זאת, כאמור, גם אם מדובר באור קטן, זה עדיין לא מצביע על תפנית, כי מדובר בהכנסות ועוד לפני שההוצאות נכנסות לתמונה, כך שייתכן שהחברה למעשה בהפסדים יחסיים גם בתקופה הזו. בנוסף, מדובר בגידול במונחים של חודש לחודש. במונחים של שנה לשנה ההכנסות שלה עדיין נמצאות בסימן מינוס 34%.

החברה עדיין לא השיקה השנה טלפון שאפשר לכנותו כמכשיר דגל, אך השמועות טוענות שהיא מתכוונת לשחרר את היורש של +U12 עוד לפני סוף 2019.

יעזור לה? לא ממש בטוח.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.