מספר לא קטן של פעמים שמענו על הטאבלט של HTC, ה-Puccini אולם נדמה כי עד כה הוא היה רק “על הנייר” כאשר התמונות שדפו היו יותר הדמייה מאשר תמונה אמיתית. כעת דיווח חדש חושף לנו תמונות שמוכיחות כי הטאבלט חי וקיים, ויתרה מכך, מריץ את מערכת האנדרואיד Honeycomb.

בתמונות ניתן לראות את לוגו ה”4G” שכבר דובר על כך כי זהו הטאבלט הראשון של AT&T המכיל תקשורת 4G LTE וכן גם שמו צויין בדיווח שייקרא Jetstream. מועד השקתו הצפוי הוא ה-1 לספטמבר, באירוע הכרזה ש-HTC מתכננת לקראת תערוכת הגאדג’טים הגדולה באירופה, ה-IFA 2011.

המפרט שכבר ידוע מדבר על טאבלט בגודל 10.1 אינצ’ ברזולוציה WXGA, מעבד כפול ליבה 1.5GHz עם זיכרון 1GB RAM, אחסון בנפח 16GB ומצלמה בחלקו האחורי. הערכות הם כי HTC תשיק את הטאבלט כבר בחודש הבא לאחר ההכרזה הרשמית. (מקור)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.