טאץ' גרופ, נציגת HTC בישראל הכריזה על מכירה מוקדמת של מכשיר ה-One X בישראל. המכשיר יימכר החל ממחר (שלישי) במחיר של 3,480 שקלים ומוגבל ל-500 הרוכשים הראשונים הנרשמים למועדון הלקוחות. המכשיר מגיע בצבע שחור בערכה יחד עם מגן מסך, כיסוי סיליקון וחולצה ממותגת ומיועד להפצה בשבוע האחרון של מאי, (אבל זה שבתמונה הוא ה-One S).

היבואנית לא פרסמה מתי הוא אמור לצאת גם אצל חברות הסלולר, שם הוא צפוי להימכר במחיר דומים ואף יקרים יותר. יש לציין כי בשוק החופשי המכשיר נמכר מעט יותר יקר סביב 3,650 שקלים, אך כבר ראינו ירידה של כ-100 שקלים מחודש שעבר והמחיר עוד צפוי לרדת. החנויות מעבר לים מוכרות את המכשיר סביב 2,500 שקלים, ולשם אנו צופים מקווים כי המחיר יגיע בהמשך.

ה-One X נמכר בארץ בגרסתו האירופאית המבוססת על Tegra 3, זאת בניגוד לגרסה האמריקאית עם מעבד הכפול ליבה Snapdragon S4 ויחד עם זאת המפרט כולל מסך Super-LCD בגודל 4.7-אינצ', מצלמה 8 מגה פיקסל, עובי של 8.9 ובמשקל 130 גרם. (Mobility Freak)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.