אם הייתם שואלים אותי מה הכותרת של תערוכת הסלולאר שנערכה השנה בברצלונה, הייתי עונה כי התערוכה הייתה בסימן צילום-סלולארי. נוקיה הצליחה להשאיר על כתבי אתרי הטכנולוגיה רושם עז עם מכשיר ה-Nokia 808 אשר מצוייד בטכנולוגיית PureView ובחיישן בעל רזולוציה של 41 מגה-פיקסל ו-HTC הכריזו על ImageSense, שילוב חומרה ותוכנה אשר אמורים להקנות לקו מכשירי ה-One של HTC ייתרון לעומת מצלמות סלולאריות אחרות.

על-מנת לבדל עצמה מהמתחרים החליטו החברה הטיוואנית להתמקד במסיבת-העיתונאים לאו דווקא  במפרט הטכני של מכשירי ה-One X אלא בחרו בחברה להדגיש את יכולות הצילום שלהם, כאשר אלו מצויידים במצלמת 8 מגה-פיקסל, עדשת 28 מ"מ, רגישות אור (מפתח צמצם)  של f/2.0, פלאש-לד בעל 5 דרגות תאורה ומעבד תמונה ייעודי המאפשר ללכוד תמונות סטילס וווידאו בו-זמנית. היה נראה לרגע כי מכשירי ה-One של HTC נמצאים בחוד-החנית של תחום הצילום הסלולארי, אך נוקיה קצת קילקלה את ההכרזה של HTC והצליחה לחטוף את אור הזרקורים כאשר הכריזה על מכשיר ה-Nokia 808 עם החיישן המפלצתי.

ב-HTC עוד לא וויתרו על התואר ובחברה שלחו לאתרי הטכנולוגיה תמונות יח"צ שנלקחו באמצעות מצלמת ה-HTC One X. מיותר לציין כי התמונות נראות מרשימות במיוחד וניתן לראות כי הם נקיות מ"רעשים" ולא ניתן לראות בהם את תופעת הגרעיניות או הטשטוש האופייני לתמונות שנלקחו בתנאי תאורה נמוכה. התמונות בעלות צבעים עזים (מדי) ולדעתי בחרו בחברה להדגיש את רווית-הצבע על מנת להציג תמונות דרמטיות יותר, אך עדיין מדובר בתמונות מרשימות אם כי לא מלאות בפרטים כמו אלו ש-Nokia 808 מסוגל ללכוד.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.