עם ההצלחה לה זכה ה-Galaxy Note קשה להתווכח ובכל זאת סירבה HTC להשיק מכשיר משלה בקטגוריה. השנה לעומת זאת עלו מספר דיווחים אשר גורסים כי החברה הטיוואנית עובדת על גרסה מוגדלת ל-One ובאתר Mobile Geek טוענים כי להם יש חלק מהפרטים.

לדברי האתר, המכשיר ייכונה HTC Max אשר יזכיר בעיצוב את ה-HTC One. המקור סיפק מידע חדש אודות מפרט הפאבלט ועל-פיו הוא יכלול מסך ענק בגודל 6-אינצ' ברזולוציה של 1080P, גדול במעט מהתרשים שהשיג אתר Mobile Leaks בו נראה כי המכשיר בעל מסך בגודל 5.9-אינצ'. כמו-כן יצוייד במעבד Snapdragon 800 במהירות 2.3GHz, זיכרון RAM בנפח 2GB וזיכרון פנימי לאחסון בנפחים של GB32 או 64GB. נראה כי המסך לא תופח לבדו, אליו תצטרף סוללה בהספק של 3,200mAh אשר תספק למכשיר זמן שימוש ארוך במיוחד.

כרגע עדיין לא ידוע אם ב-HTC יציידו את המכשיר באמצעי קלט נוסף כמו ה-S Pen, עט החרט של סמסונג או ביכולות אשר מנצלות כתיבה על המסך, אנחנו באופן אישי נשמח אם ה-Max כן יושק יגיעו אליו חלק מהאפשרויות שהוצגו עם ה-Flayer, מחשב הלוח של החברה אשר לא הצליח במכירות. על-פי השמועות המכשיר צפוי להיות זמין למכירה בספטמבר צמוד לתאריך ההשקה המושער של ה-iPhone הבא, כך שמעניין יהיה לראות כיצד הוא יתפקד במכירות.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.