אט אט, גרסת האנדרואיד 6.0 'מרשמלו' מגיעה למכשירי הדגל של 2015. בשני דיווחים שונים אנו מקבלים מידע כי גם HTC וגם סמסונג (Samsung) החלו בהפצת העדכון במדינות שונות.

תחילה זו HTC שהחלה בהפצת האנדרואיד 6.0 לבעלי ה-One M9 בבריטניה. העדכון יהיה זמין בראשונה למכשירים שאינם נעולים, כלומר כאלה שלא נרכשו דרך מפעילה סלולרית ובהמשך העדכון יופץ לכלל המכשירים בממלכה. HTC בריטניה אישרה את תחילת ההפצה, כחודש לאחר שהעדכון החל להגיע למכשירי ה-One M9 בארצות הברית. מדובר בעדכון הגדול ביותר למכשיר מאז שהושק באביב שעבר, והוא כולל שיפורים בביצועים ובחיי הסוללה, שליטה רחבה יותר במידע אליו יוכלו לגשת אפליקציות צד ג', וכן את ממשק המשתמש (Sense) העדכני ביותר של החברה.

מלבד HTC, גם סמסונג החלה בהפצת העדכון למכשירי Galaxy S6 ו-Galaxy S6 Edge וכהרגלה, העדכון מופץ תחילה במדינת הבית בגרסה 6.0.1 האחרונה. השדרוג מגיע זמן קצר לאחר שהחלה את בדיקות הבטא לפני מספר שבועות, צעד שיאפשר למשתמשים לנסות את הגרסה החדשה לפני שהושקה ולספק משוב לסמסונג בנוגע לבאגים שהתגלו.

כרגע אין עדיין מידע רשמי מתי יגיע העדכון גם אלינו, אך העובדה כי כבר הם מופצים במספר מדינות זה עניין של זמן עד שיגיע העדכון גם למקומות אחרים בעולם, בניהם גם ישראל.