פרשת התחממות שבב ה-Snapdragon 810 מבית Qualcomm לא יורדת מהכותרות. לאחר ש-OnePlus פרסמו ברש גלי על כך כי השבב שיוטמע ב-OnePlus 2 הוא בדגם משופר מגרסה 2.1, רבים תהו מה לגבי שאר המכשירים הכוללים כבר את השבב המדובר כמו LG G Flex 2, One M9 ו-Xperia Z3+/Z4.

כדי להרגיע את הרוחות, ג’ף גורדון (Jeff Gordon), מנהל התקשורת המקוונת של HTC אמר בטוויטר כי למעשה, כי ה-One M9 כבר מבוסס על אותה גרסה v2.1 הקיימת ב-OnePlus 2, זאת לעומת גרסה 2.0 הנחשבת לבעייתית. עוד הוא הוסיף כי למעשה, כל היצרניות והמכשירים הכוללים את שבב ה-Snapdragon 810 מבוססים על הגרסה החדשה ולא על הגרסה הישנה.

“למען האמת, לפי מה שקוואלקום אמרה לי, כל יצרני ה-OEM אשר הכריזו על מכשיר עם שבב ה-Snapdragon 810 כוללים את גרסה 2.1."

כזכור, OnePlus הכריזו לפני כחודש כי הם בטוחים שלקחו את כל הצעדים הדרושים כדי להבטיח שהתחממות המכשיר לא יקרה בדור השני. “עבדנו בצמוד עם מהנדסי Qualcomm כדי להטמיע את הגרסה המשופרת של השבב (v2.1) ב-OnePlus 2, לצד התאמות חומרה ותוכנה שנדרשו. ה-2 יהיה קריר מתמיד”.

כך אמנם השבב החדש אכן מתקן את הבעיות התרמיות, אך אותנו מעניין מתי למעשה בוצע התיקון בפועל, או במילים אחרות – כמה מכשירים יש שם בחוץ המבוססים על גרסה 2.0.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.