העיצוב הייחודי להם זוכים מכשירי HTC הוא גם לעיתים החיסרון שלהם, כשלרוב אפשרויות ההרחבה או החלפת הסוללה הן מצומצמות. כך גם במכשיר ה-HTC One אשר מגיע ללא אפשרות הרחבה כלל.

באופן מפתיע, החל מאמש HTC השיקה באנגליה גרסה חדשה ל-One עם אפשרות הרחבה של חריץ microSD ולא רק: גם תוספת של חריץ SIM נוסף מה שהופל אותו למכשיר בעל SIM כפול. למעשה, זה בין מכשירי הדגל הבודדים אשר כוללים חריץ SIM כפול המאפשר להפעיל 2 קווי טלפון בו זמנית.

כדי להוסיף את כרטיס ההרחבה או כרטיס ה-SIM, בחברה עשו שינוי קל בעיצוב הפנימי והחיצוני וניתן כעת להסיר את גב האלומיניום כשמתחתיו ממוקמים שתי כניסות ה-SIM וכרטיס ה-microSD. הסוללה בהספק 2,300mAh עדיין לא ניתנת להחלפה והוא מצויד בנוסף גם בזיכרון פנימי של 32 ג’יגה בייט.

שאר המפרט נשאר ללא שינוי כמו מעבד מרובה הליבה Snapdragon 600, מסך 4.7 אינץ' Full HD ומצלמת ה-Ultrapixal בגבו. מחירו צפוי לעמוד על £494.99, שהם כמעט $800, מחיר יקר יותר מאשר הדגם הרגיל.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.