"באופן אישי אני חושב שה-iPhone הוא מכשיר משעמם להחריד, תמיד היה ותמיד יהיה". האמירה הזו, המעט יומרנית יש לומר, זקופה לזכותו של מנהל השיווק של HTC, ג'ף גורדון, שצייץ אותה ברשת המיקרו-בלוגים החברתית טוויטר (Twitter), בהתייחסותו לדו"ח הרבעוני אותה הציגה אפל לפני מספר ימים. "כשמדובר בטלפון חכם, ובטח בטלפו חכם אישי, אני דורש מכשיר מהמם, אמין, חזק ועוצר נשימה", הוא הוסיף, תוך שהוא לא חוסך בסופרלטיבים אודות המכשירים אותם השיקה לאחרונה החברה בה הוא מועסק. עם זאת, ציין כי הוא אינו שונא את אפל ואף משתמש במחשב מסוג MacBook Pro כמחשב האישי שלו.

"לטעמי, הבחירה ב-iPhone כמכשיר אישי היא בחירה קלה מדי", המשיך גורדון. באופן לא מפתיע למדי, הוא תיאר את המכשיר שהוא היה רוצה שיוצא לו מהכיס כמכשיר ייחודי ואישי שאינו מתאים לכל אחד. "באופן כללי, אני רוצה להוציא לאנשים את העיניים כאשר אני מוציא את הטלפון החכם שלי מהכיס", הוא כתב תוך שהוא בוודאי מייחס אותם למכשיר הדגל, One M8, אותה השיקה החברה לפני מספר חודשים.

לצד האמירות השנויות במחלוקת, צופה מנהל השיווק של HTC כי 2015 תהיה "שנה מלאת הפתעות" עבור חברתו. על-פי הדיווחים והשמועות האחרונים צפוי מכשיר הדגל הבא של החברה לעבור מהפך לא קטן שיתמקד בעיקר במצלמה ובטכנולוגיית הסאונד הבוקעת מהמכשיר.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.