ביום שלישי בשבוע הבא, ה-12 לאפריל, HTC תערוך אירוע הכרזה בלונדון. עוד מוקדם לדעת מה אנו נראה שם, אבל כל הערכות מדברות על מכשיר חדש ומרגש, כזה ש-HTC לא הציגה הרבה זמן.

מה מצפה לנו?
כל השמועות מדברות כמעט על מכשיר אחד: Pyramid. המכשיר שיקרא בסופו של דבר Sensation, הוא מכשיר כפול הליבה במהירות של 1.2GHz והראשון של HTC, ולא רק. גם מסך המגע  בגודל 4.3 אינצ’ מחדש ברזולוציה 960×540 זאת בנוסף למצלמה 8 מגה פיקסל עם צילום HD וכל זה יהיה מבוסס על מערכת האנדרואיד 2.4 עם ממשק ה-Sense 3.0 החדש.

האיחור של HTC לא אופייני לחברה הטיוואנית שלרוב הייתה מובילה את השוק במכשירים חדשניים. את הבכורה למכשיר כפול ליבה לקחה LG עם ה-Optimius 2X כשלאחריה ראינו את ה-Atrix וה-Galaxy S2, וגם מכשיר 3D כבר יש לנו עם Optimus 3D (שמקבילו הוא Evo 3D).

אולי במטרה ליצור יותר באזז, HTC פותחת את האירוע לקהל הרחב, אז אם אתם מבקרים בלונדון ביום שלישי הקרוב ואתם מעל 18, תוכלו להירשם בעמוד הפייסבוק של החברה להגיע לאירוע. אנחנו בכל מקרה נעדכן במתרחש. (מקור)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.