ב-HTC מתכוננים לאירוע חשיפה של מה שנראה כמצלמת אקסטרים סטייל GoPro. בטיזר חדש שהעלתה החברה לאתר YouTube, היא מציגה את יכולות הצילום של המכשיר, במספר סצנות שונות.

כך נראה כי המצלמה מסוגלת לצלם תחת המים, להתחבר למגוון התקנים שונים בהתאם לפעילות ולעמוד בתנאים קיצוניים. למרות שהפרטים עוד דלים, ב-TheVerge הצליחו לזהות בשנייה מספר 3 את הבחורה אוחזת במכשיר מסוים, שזה אכן נראה כמצלמה.

ישנן שמועות הטוענות כי מדובר במצלמה בעלת עדשה רחבה, 16 מגה פיקסל, יכולת תקשורת אלחוטית וחסינה למים, אולם אין כל אישור רשמי לדברים אלה. אירוע ה-"double exposure" (חשיפה כפולה) יתקיים בניו יורק ב-8.10, אז נדע את הפרטים המלאים.

עדכון : משתמש Reddit הצליח להדליף תמונה של המצלמה ונודע כי היא תכונה RECamera. החברה אף רכשה דומיין בשם זה והיא נראית כמו צינור ארוך עם עדשה בקצה. תודה למגיב האנונימי.

image
HTC rec camera

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.