יחד עם מכשירי הסלולר החזקים שלה, HTC מעוניינת להביא למשתמשים גם חווית מולטימדיה גבוהה, ולצד מגוון שירותי הענן החדשים שהשיקה HTCSense.com עבור מכשירי ה-Desire HD וה-Desire Z, הציגה החברה גם סטרימר מדיה.

ה-HTC DG H100 Media Link נראה כמו מכשיר סמאטרפון, לפחות בגודלו החיצוני, ומיועד לשדר וידאו ומוזיקה ממכשיר הסמארטפון שלכם לטלוויזיה בצורה אלחוטית. הסטרימר מאפשר קישוריות DLNA גם בטלוויזיות ללא תמיכה בכך ומתחבר לטלוויזיה בחיבור HDMI. את שידור התכנים תוכלו לבצע דרך מכשיר ה-Desire HD המגיע עם תמיכה ב-DLNA או לחלופין ממחשב כלשהו בבית בקישוריות WiFi. תוכלו בנוסף גם להשתמש במכשירכם כשלט עבור תכני המדיה המנוגנים מהמחשב לטלוויזיה, אולם חלק מהאפשרויות דורשות מכשיר של HTC.

זמינות רשמית עבור ה-HTC DG H100 לא ידועה כרגע, ו-HTC אישרה כי הוא אמור להגיע עד סוף השנה. כרגע ניתן להזמינו באתר HTCDirect במחיר £99 שגם רשם כי המכשיר צפוי להגיע ב-10 לדצמבר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.