אבטחת מידע בעולם המכשירים החכמים הוא נושא שכנראה מטריד את קודקודי HTC והיא הודיעה כי החל מהשנה, מכשירים נבחרים יזכו לשילוב של Keeper, חבילת אבטחה עם ניהול סיסמאות להגנה מקסימלית למשתמשי החברה.

שיתוף הפעולה בין החברות יכלול את אפליקציית Keeper Security המנהלת סיסמאות לאתרי אינטרנט, לאפליקציות וגם לכניסה למערכת. היא מציעה אפליקציות לשימוש, מחוללת סיסמאות מורכבות ומסייעת להגן על התוכן האישי שבמכשיר מפני עיניים זרות או במקרה שנגנב.

"טלפונים חכמים הם מכשירים בעלי גישה מקוונת. אבטחה, פרטיות ועוד הם דאגות של כל המשתמשים הניידים ועם Keeper, לקוחות HTC יוכלו לגשת ליישומים, אתרים ומידע פרטי באופן מהיר וקל בו בזמן הם ירגישו בטוחים כי המידע מאובטח ואינו נגיש לאחרים.” אמר מייסד שותף ב-Keeper דארן גוציונה (Darren Guccione).

ישנה אפשרות גם לשימוש בחיישן טביעות האצבע לזיהוי מהיר, אולי כאפשרות שעליה חשבה HTC שתטמיע במכשיר הבא שלה חיישן שכזה, וכן היא מאפשרת סנכרון סיסמאות בין מכשירים שונים, מילוי אוטומטית של טפסים וסיסמאות וגם תמיכה בשעוני ה-Android Wear.

כרגע, HTC לא פירטה באלו מכשירים Keeper ישולב והאם מדובר בגרסת הפרימיום הנמכרת ב-29.99 דולר לשנה או החינמית הזמינה להורדה למכשירי אנדרואיד ו-iOS, אך אפשר להניח כי האפליקציה תגיע ל-One M10 המדובר.

“מתן ביטחון ואבטחה למכשירים שלנו הוא בראש סדר העדיפויות על מנת להבטיח חווית שימוש אופטימלית. השותפות שלנו עם Keeper יעזור להגן על הלקוחות ויסייע לנהל סיסמאות באופן קל מאי פעם.” אמר פוואן אבאדנולה (Paavan Avadhanula) מ-HTC.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.