האם גם HTC מתכננת להסיר את יציאת האוזניות? דיווח חדש חושף כי היצרנית הטיוואנית עובדת על מכשיר חדש בשם HTC Bolt אשר ישמיט את החיבור הוותיק ומיועד להשקה באופן מצומצם במפעילת הסלולרית האמריקאית ספרינט (Sprint).

המכשיר נחשף לראשונה בתמונה שפרסם המדליף הידוע אוון בלאס (@evleaks) בעמוד הטוויטר שלו, אשר מלבד שמו שנחשף, לא קיימים הבדלים רבים בין ה-HTC Bolt לבין ה-HTC 10. עם זאת, ישנם הבדלים קטנים כמו העברת מיקום תאורת ההבזק (Flash) אל מעל המצלמה האחורית לצד השמטת חיישן המיקוד האוטומטי וניתן לשער כי חיבור הטעינה יעבור ל-USB Type-C. עוד ניתן לראות כי מיקום החיישנים שונה ובדופן ימין נמצא את חריץ הכנסת כרטיס סים (Sim) כפול ומקום לכרטיס הרחבת זיכרון.

https://twitter.com/evleaks/status/778481006454120448

מעבר לכל זאת טרם נחשף מידע נוסף אודות HTC Bolt כמו המפרט הסופי או תאריך הכרזתו, אך ישנה השערה כי יוכרז ב-18 באוקטובר. הערכות הן כי המפרט צפוי להיות חלש במעט מאשר ה-HTC 10 שכזכור מצויד במסך 5.2 אינץ' QHD, שבב מרובע ליבות Snapdragon 820 עם זיכרון עבודה בנפח 4 ג'יגה-בייט, מצלמה אחורית עם חיישן 12 מגה פיקסל ומצלמה קדמית עם חיישן 5 מגה פיקסל וסוללה בהספק 3,000 מיליאמפר/בשעה.