אחד מחסמי הכניסה העיקריים לתחום המציאות המדומה הוא המחיר.  יש צורך במחשב במפרט שיעמוד בתנאים לאספקת חווית מציאות מדומה משקיעה. על מנת לנסות 'לשבור' את המחסום מקדם HTC שיתוף פעולה עם HP שבמסגרתו יציעו החברות ביחד מחשב שיימגר מראש עם כל מה שצריך עבור מערכת VIVE, כולל המשקפיים עצמן, וזאת במחיר של 1,499 דולר.

החבילה כוללת את המחשב HP Envy 750, מחשב נייח שמצויד במפרט אשר, כמובן, 'מוכן למציאות מדומה עם VIVE'. הוא מבוסס על מעבד אינטל Core i5-6400, זיכרון RAM בנפח 8 ג'יגה-בייט מסוג DDR4, כרטיס מסך Radeon RX 480 וזוג כוננים קשיחים: כונן SSD בנפח 128 ג'יגה-בייט וכונן מכני בנפח 1 טרה-בייט. ערכת ה-VIVE כוללת, את משקפי המציאות המדומה, זוג בקרי תנועה, זוג ערכות בסיס וזוג משחקים: The Lab של Velve שמגיע בגרסה מלאה ודמו של המשחק TheBlu: Encounter.

על-פי החברה שווי המארז המשותף עומד על 1,699 דולר אך הוא יימכר ב-1,499 דולר. כרגע לא מצויין האם ניתן לשדרג המפרט הבסיסי אך נראה כי זוהי רק ההתחלה שכן באתר הייעודי למארז מצויין כי בקרוב יוצעו מארזים נוספים.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.