האייפד נגד Slate (לחץ להגדלה)

למרות ש-HP מרבה לדבר על מחשב הטאבלט שלה שהוכרז עוד לפני ה-iPad, היא לא חשפה ולו דבר על המפרט. אולם לאחר שהמידע על המפרט דלף, נראה כי ישנם מספר מאפיינים חומרה הגוברים על האייפד כשהחשוב מכולם היא מצלמת ה-3 מגה פיקסל שמאחור ועוד מצלמת רשת שבקדמת המכשיר. למחשב מסך מגע מסוג Capacitative בגודל 8.9 אינצ’ עם רזולוציה 1024×600 (בניגוד ל-9.7 אינצ’ ו-1024×768 באייפד) התומך גם בשימוש בסטילוס ומבוסס על מעבד Atom Z530 1.6GHz המוכר ממחשבי הנטבוק, בשילוב זיכרון פנימי בנפח 1GB ללא אפשרות לשדרוג. למכשיר כניסת  2.0 USB וחריץ זיכרון מסוג SD המאפשר הורדת תמונות וחיבור התקנים חיצוניים שבניגוד לאייפד, אינם דורשים רכישה של מתאם מיוחד. עוד תמצאו גם תקשורת אלחוטית WiFi n, סוללה המספיקה ל-5 שעות (בהשוואה ל-10 שעות באייפד), חיבור HDMI, משקל כולל של 670 גרם וממשק ידידותי למגע של HP הרץ על Windows 7 Home Premium. המכשיר יוצע בשתי גרסאות כשהאחת תכלול 32GB זיכרון והשניה 64GB בטווח מחירים שינוע בין $549 ל-$599.

פרט לסוללה, אין ספק שהמפרט של ה-Slate מוביל על האייפד. גם בצד המעבד, הממשקים, המצלמה וגם בסופו של דבר – המחיר. צפו בווידאו פרומו קצר בהמשך. (מקור)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.