HP מחדשת בתחום המדפסות (הרדום משהו) ומציגה מדפסת ביתית עם מסך מגע המתחברת לאינטרנט ומאפשרת גישה חופשית לאתרי יעודיים. המדפסת המשולבת הכוללת מדפסת, סורק, פקס ומכונת צילום מסוגלת לעבוד עצמאית ללא צורך במחשב בחיבור אלחוטי. הגלישה באינטרנט תתבצעה על ידי מסך מגע 4.3 אינצ' המתממשק לאתרים המותאמים למדפסת (כיום כבר אפשר למצאו את Google , Nickelodeon ,Maps, Coupons ,USA Today) עם אפשרות להורדת אפליקציות נוספות או ליצור אחת בעצמכם. הרעיון במדפסת הוא לאפשר למשתמשים לגשת למידע בזריזות ולהדפיס את הדרוש. ניתן  לדוגמא להדפיס חדשות, קופונים, מפות, כרטיסים, חוברות צביעה ועוד. היא תימכר בעולם תמורת 399$ ובישראל יעמוד מחירה על 2000 ש"ח.

HP משיקה את המדפסת הביתית הראשונה בעולם המחוברת לאינטרנט ללא צורך במחשב

למדפסת מסך מגע LCD הגדול ביותר מבין מדפסות הזרקת הדיו וחיבור לאתרים כמו גוגל, USA Today, Coupuns, DreamWorks Animation, Weather News ועוד

HP חשפה היום את המדפסת הביתית הראשונה בעולם המחוברת לאינטרנט: HP Photosmart Premium with Touchscreen Web. בהשקה זו, HP מביאה את עוצמת האינטרנט ישירות למדפסת ומשלבת אותה בטכנולוגיית TouchSmart  של HP על מנת להעניק למשתמשים גישה מהירה וקלה באמצעות מסך מגע לתוכן אינטרנט פופולרי ללא צורך במחשב אישי.

HP Photosmart Premium with Touchscreen Web החדשה, הפונה לצרכני ה"דור הדיגיטלי" מציעה פלטפורמת הדפסה מבוססת אינטרנט וחדשה לגמרי עם יישומי הדפסה של HP. בדומה להתקנים אחרים המחוברים לאינטרנט, יישומים אלה, המוצגים על גבי פנל TouchSmart גדול ואינטואיטיבי, מאפשרים לאנשים להתחבר באופן מיידי לתוכן מהנה, אינפורמטיבי ואישי.

בנוסף לקבלת יישומים שהוטענו מראש למדפסת, המשתמשים יכולים להוריד יישומים חדשים מיד עם השקתם בהתאם לתחומי העניין שלהם וצורכיהם. בהינף אצבע, המשתמשים יכולים לדפדף ולצפות באתרי אינטרנט פופולאריים ופשוט לגעת ביישום ההדפסה שבחרו כדי להגיע לעמוד האינטרנט שבו יוכלו להגדיר את התוכן שהם רוצים להדפיס בפורמט קל לקריאה.

כפלטפורמה פורצת הדרך לאספקת תוכן לפי דרישה, יישומי ההדפסה משתפים פעולה עם USA Today, גוגל, Fandango, Coupons Inc., DreamWorks Animation, Nickelodeon, Web Sudoko ו-Weather News Inc.. באמצעות אתרים אלה, למשתמשים יש גישה חופשית לחדשות יומיות, מפות, קופונים, חוברות צביעה, כרטיסי קולנוע, מתכונים, יומנים אישיים ועוד – וכל זאת בנגיעת אצבע.

קרא עוד:  אנדרואיד 10 הגיעה למשתמשי Galaxy S10 בישראל

המדפסות החדשות גם מתחברות במהירות לחשבון ה-Snapfish של המשתמש כדי לצפות, להדפיס ולהעלות תמונות. המשתמשים יכולים גם להיכנס לפרויקטים מ-HP Creative Studio. החל מסוף 2009, ניתן יהיה גם ליצור יישומי הדפסה אישיים ולחלוק אותם עם משתמשים אחרים.

"לפני עשרים וחמש שנים המצאנו את הדפסת המסמכים וכעת אנו מנצלים את התפוצצות התוכן וממציאים מחדש את הקטגוריה בהשקת פלטפורמת הדפסה חדשה לגמרי המונעת באמצעות מגע ומציעה את עוצמת האינטרנט, אמר ויומש ג'ושי, סגן נשיא בכיר בקבוצת ההדמיה וההדפסה של HP.

"מתן גישה  למשתמשים לתוכן שהם רוצים בנגיעת אצבע, וכן היכולת להתאים אישית את חווית ההדפסה וליצור יישומים אישיים, לרבות הקמת רשת אלחוטית "בנגיעה אחת", מחוללות שינוי עצום באופן שבו אנשים ידפיסו בעתיד."

יישומי הדפסה חינמיים של HP בתקופת ההשקה

  1. החברות המובילות בעולמות החדשות, הבידור והמידע הן הראשונה להציע יישומי הדפסה חינמיים לרגל השקתה של HP Photosmart Premium with Touchscreen Web. מדי יום, שבוע או חודש יוכלו הצרכנים להדפיס חדשות מ-USA Today המתעדכנות בזמן אמת וממוינות לפי העדפותיהם, כגון דיווחי ספורט ופוליטיקה.

אנו עדים לשינוי בתעשיית החדשות עם ההשקה של הדפסה לפי דרישה של חדשות בבתי הצרכנים. אנשים יוכלו להדפיס את הכתבות המעודכנות ביותר בנגיעת אצבע, באופן ההולם יותר את סגנון החיים העמוס המתנהל בתנועה מתמדת.

  1. הצרכנים יוכלו להזין יעד מבוקש ב-Google Maps ולהדפיס מפה; להדפיס את לוח הפגישות השבועי מ-Google Calendar ולהצמיד אותו לדלת המקרר או ללוח מודעות.
  2. עם Coupon Inc., המשתמשים יוכל לבחור קופונים המשלימים את רשימת הקניות שלהם ולהדפיסם בנוחיות על גבי עמוד אחד. הם יוכלו דם לדפדף באוספי מתכונים בחיפוש אחר ארוחה מהירה וקלה להכנה.
  3. מאתר Fandango יוכלו המשתמשים לחפש סרטים המוקרנים באזור מגוריהם, לרכוש כרטיסים מראש ולהדפיסם בבית או במשרד על מנת להבטיח שחוויית הצפייה בסרט תהיה חלקה ונעימה ביותר. עם מדפסת HP החדשה, אוהבי הסרטים יוכלו להדפיס בקלות את הכרטיסים ולצאת לאחת מ-16,000 בתי הקולנוע המוכרים כרטיסים באמצעות Fandango.
  4. למשפחות עסוקות מספקת המדפסת החדשה של HP גישה בנגיעה אחת לחוברות צביעה ולתבניות מסמכים של DreamWorks Animation ו-Nickelodeon. משתמשי יישומי ההדפסה יוכלו לצפות בקדימוני סרטים ב-DreamWorks Animation ללא צורך להיכנס למחשב.
  5. לצרכנים הנמצאים בדרכים, Weather News Inc מספקת תחזית שבועית המאפשרת תכנון נבון של הנסיעה. אתר Web Sudoku מאפשר להדפיס משחקים מאתגרים למוח לבידור קליל בזמן הנסיעה.
קרא עוד:  הושק בישראל: Jabra Elite 75t ב-699 שקלים

המדפסת הראשונה בעולם המחוברת לאינטרנט

HP Photosmart Premium with Touchscreen Web מצוידת במסך מגע גדול במיוחד של 4.33 אינץ' שהינו מסך המגע LCD הגדול מבין כל מדפסות הזרקת הדיו בשוק.

כפתרון הדפסה רב תכליתי הכולל מדפסת, פקס, צילום וסריקה, המדפסת מושלמת לכל משק בית עתיר משימת ומפיקה מסמכי טקסט באיכות לייזר ותמונות באיכות של מעבדת צילום, עם אפשרויות חיבור קוויות ואלחוטיות, המדפסת מספקת את החופש והגמישות להדפיס ישירות ממחשבים אישיים המצוידים ב-Wi-Fi, מכשירים עם התקן Bluetooth®, iPhone™ ו-iPod Touch™, באמצעות HP iPrint Photo.

תג ENERGY STAR* מסייע לצרכנים לחסוך נייר עם תכונה אוטומטית של הדפסה משני צידי העמוד ולהפחית את פסולת האריזה הודות לשקית איסוף חדשנית ורב-שימושית העשויה מפלסטיק ממוחזר.

מחיר וזמינות

HP Photosmart Premium with Touchscreen Web תהיה זמינה לצרכנים מהסתיו ותימכר בצפון אמריקה במחיר משוער לצרכן של 399 דולר. בישראל מחירה המשוער יעמוד על כ- 2000 ₪.

HP Total Care

מוצרי HP נתמכים על-ידי HP Total Care, השירות, הפתרונות והתמיכה עטורי הפרסים של HP הזמינים לצרכנים במשך תקופת האחריות ואחריה. HP Photosmart Premium with Touchscreen Web מסופקת עם תמיכה בלעדית בחיוג חינם אחד המספק גישה למומחים מיומנים המסייעים למשתמשים להפיק את המרב מהמדפסת שברשותם. אנשי התמיכה המקצועיים של HP גם זמינים מסביב לשעון בטלפון, בדוא"ל ובצ'אט בזמן אמת. אפשרויות התמיכה המקוונות של HO כוללות פורומים של משתמשים, שיעורי הדרכה מקוונים בחינם, ערוץ ייעודי לתמיכה באמצעות סרטי וידיאו, PC Tune-up Center, ואתר שירות הלקוחות של HP, אשר עוצב מחדש לאחרונה וזכה בתואר "אחד מעשרת אתרי התמיכה המקוונים הטובים ביותר ל-2009" מטעם אגודת אנשי התמיכה המקצועיים (ASP).

הלקוחות נהנים גם מגישה לאבחון תקלות במדפסת ועדכונים של דרייברי תוכנה עם HP Printer Check. למידע נוסף, בקרו ב-www.hp.com/go/totalcatr

Coupons
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.