באירוע שנערך היום הציגה חטיבת ההדמיה והדפסה של HP בישראל את ליין המדפסות החדשות לשנת 2011. כל תחומי המדפסות הביתיות ומשרדיות זכו לחידוש. בהן, מדפסות הזרקת דיו, מדפסות לייזר (צבעוני וש.ל), ומדפסות ה Photosmart.

המדפסות החדשות של HP מצוידות בטכנולוגיה חדשה, ePrint, המאפשרת הדפסת כל תוכן אלקטרוני מכל מכשיר נייד היכול לשלוח דוא"ל ללא צורך בהתקן מיוחד. אז איך זה עובד? המדפסת מקבלת כתובת דוא"ל בת 12 תווים (לדוגמא: [email protected]) כאשר "רושמים" את המדפסת באתר HP, ומשם הכל פשוט: חברו את המדפסת לרשת ושלחו את הקובץ שלכם (עד 5MB) לכתובת שקיבלתם והמדפסת תדפיס אותו ישר. כך תוכלו להדפיס ממחשב שלא מוגדרת בו המדפסת ללא צורך בהתקנת דרייברים, או לשלוח הדפסות מהסלולרי כשאתם מחוץ לבית/למשרד, ואף לשלוח תמונות להדפסה ישירות למדפסת של הסבתא.

בנוסף לטכנולוגיית ה-ePrint, מציגה חברת HP את סדרת מדפסות התוכן שלה, שנועדו לאפשר למשתמש גישה והדפסה ישירות מהאינטרנט בעזרת מסך מגע וקישוריות מובנית לאינטרנט. מסך המגע כולל אפליקציית אינטרנט שמאפשרת גלישה והדפסה של חומרים דיגיטליים .  כדי לגשת לאפליקציות אלו פיתחה HP שירות אפליקציות חינמי המאפשר גישה לעשרות אפלקציות מותאמות המאפשרות גישה, לצורך הדפסה, לתכנים שונים החל ממפות, כתבות, תמונות באתרי פיקסה ופייסבוק, ציורים לילד ועוד וכדי להגן על הפרטיות והאבטחה, כל כתובת דוא"ל של ePrint ייחודית ונוצרת בעת הפעלת השירות לראשונה. בנוסף, המשתמש יכול לתכנת רשימת הרשאות, המאפשרת להדפיס קבצים המגיעים מרשימה מוגדרת של כתובות דוא"ל או להגן בעזרת סיסמה את האופציה להדפסת המסמך.

קרא עוד:  המפות של גוגל יציגו מד מהירות ויזהירו מפני סכנות בדרך

בסדרת מדפסות הזרקת הדיו תוכל ולמצוא את דגם e-All-in-One 8500A המצוידת במסך מגע בגודל 4", יכולת גלישה לאינטרנט וטכנולוגיית ePrint ומיועדת יותר לשימוש עסק קטן, ומחירה יעמוד על כ-1100 ₪ ( 1300 ₪ לדגם ה-Plus). מדפסת נוספת היא הממשיכה של מדפסת Officejet 6500 המוכרת, והיא מדגם 6500A Officejet מסדרת הכל באחד המאפשרת חיבור רשת (קיים גם חיבור אלחוטי בדגם  6500A plus) וגלישה באינטרנט בעזרת מסך קטן יחסית 2.3 אינץ'. מחיר המדפסת יעלה כ-700 ₪ ( 900 ₪ לדגם ה-Plus).

בסדרת מדפסות Photosmart, תמצאו 2 מדפסות המאפשרות גם הן גישה ישירה לאינטרנט דרך מסך מגע, הדפסה מרחוק, חיבור לרשת באמצעות כרטיס רשת או Wifi, ו 4 או 5 ראשי צבע נפרדים. (תלוי בדגם). השוני בניהם הוא האופציה לפקס, מגש הזנה לסורק/פקס ופאנל המקשים במדפסת. כמובן שגם המחיר. מדפסת (הפשוטה מבניהם) מדגם HP Photosmart Wireless תעלה כ 499 ₪, ואילו דגם HP Photosmart Premium Fax תעלה כ 1000 ₪.

גם במדפסות הלייזר תמצאו דגמים חדשים, שהבולטת בניהם היא מדפסת מדגם HP Laserjet Pro CM1415, מדפסת לייזר צבוענית, הכוללת גם היא את טכנולוגיית ההדפסה מרחוק, ePrint, מצוידת במסך מגע 3.5 אינץ' עם גישה ישרה לאינטרנט ללא צורך המחשב, והדפסה ישירה של תכנים. תפריט בעברית, כניסת USB להדפסה ישירה מאחסון נייד וכרטיס רשת ( בדגם CM1415fmw קיים גם התקן אלחוטי).

קרא עוד:  הפיוס השתלם: Pixel 3a הוא המכשיר הנמכר ביותר באמזון

מיקי רוסלר מנהל תחום מדפסות הזרקת דיו ב–HP ישראל אומר: " HP היא החברה היחידה בעולם בתחום המדפסות המאפשרת הדפסה בכל זמן, בכל מקום, בצורה ישירה, בצורת אימייל דרך ענן ו-embedded OS. לאור העובדה כי, לפי מחקר של IDC, בשנת 2013 כ-44% מההתקנים הממוחשבים יהיו סמארטפונים ו- 78% יירצו להדפיס ממכשירי הסמארפון, אנו כבר עתה ערוכים לתת מענה לצרכים אלו. עוד הוסיף, כי חברת HP עתידה להטמיע את מערכת ההפעלה WebOS 2.0, המוכרת ממכשירי ה palm, במדפסות העתידיות שלה.

-פרסומת-
מנווט בין העכבר למוצץ, מאסטר בפוטושופ ומבשל מטעמים להנאתו. צלם מיום היוולדו ("אל תקראו למצלמה בטלפון DSLR") וחושב שלא צריך להוציא יותר מ-1,500 שקל על סלולרי חדש‎.