אוטוטו נוחת בחנויות הטאבלט הראשון המריץ את מערכת ה-WebOS הנרכשת של חברת HP (ב-1 ליולי), ונראה כי החברה כבר מתכננת דגם נוסף וקטן יותר. על פי דיווח של אתר חדשות טיוואני החברה תשיק  טאבלט נוסף בגודל 7 אינצ' המיועד להגיע כבר בחודש אוגוסט הקרוב. חברת Inventec, ייצרן מחשבים גדול במזרח קיבל הזמנות של 400,000 עד 450,000 טאבלטים לחודש לדגם ה-9.7 אינצ', ובחודש אוגוסט היצרן יספק כבר את הדגם השני. סה”כ HP תזמין 3 מיליון יחידות מיצרן זה עד סוף השנה ועד כ-20 מיליון יחידות מכלל המחשבים הניידים של החברה.

אין פרטים נוספים על כיצד ייראה הטאבלט שבעת האינצי'ם אך זה בטוח לומר כי הוא יהיה הגרסה המוקטנת של ה-TouchPad עם מערכת ה-WebOS ומיועד למי שמעוניין בטאבלט קטן יותר וקל יותר לנשיאה. אם נסתכל על המפרט כיום, הטאבלט של HP מכיל מעבד כפול ליבה,זיכרון לבחירה בין 16GB או 32GB, מצלמה קדמית וקישוריות WiFi, כך שלא נופתע אם המפרט יהיה דומה. (מקור)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.