חודשים של ציפייה, כמו בכל פעם שאפל (Apple) מתקרבת להכרזה על טלפונים חדשים, הסתיימו. אוהדי החברה, וגם כאלה שלא ממש, למדו להכיר את מכשירי ה-iPhone של 2018: XS Max ,XS ו-XR. אבל מתי הם הם צפויים להגיע לארץ הקודש, ומכמה כסף יצטרכו הרוכשים הפוטנציאליים להיפרד ככל הנראה?

המחירים של המכשירים בישראל טרם פורסמו אך ההערכה היא שהם יהיו גבוהים אף יותר מהצפוי לאור פער המחירים של המכשירים בין ארצות הברית לאירופה. לפי הערכות ראשוניות, מחירו של iPhone XS צפוי להיות לכל הפחות 4,400 שקלים, כ-900 שקלים ממחירו בארצות הברית בו הוא יעלה 999 דולרים שהם כ-3,550 שקלים, וזאת עבור דגם הבסיס עם 64 גיגה-בייט זיכרון אחסון.

מחירו של הדגם הגדול יותר, iPhone XS Max, צפוי לעבור את רף ה-5,000 שקלים עבור דגם הבסיס. לשם השוואה, מכשיר זה אמור לעלות בגרמניה לא פחות מ-1,249 אירו שהם כ-1,450 דולרים, והרבה יותר מהמחיר בארצות הברית שיהיה 1,099 דולרים – והמצב בגרמניה עוד טוב יחסית לעומת מדינות אחרות באירופה.

iPhone XR אמור לעלות לעלות כאלף שקלים פחות מ-iPhone XS. המחיר בארצות הברית, כזכור, יהיה 749 דולרים. לא בטוח שבתחילה הוא יהיה זמין בכל הצבעים עליהם הכריזה אפל.

כמו כן, לפי ההערכות, מכשירי ה-XS יושקו בישראל באופן רשמי בחודש הבא, לקראת אמצע או סוף החודש, וכמו בשנים קודמות, צפויות המשווקות הרשמיות להציע הזמנה מוקדמת לצד לילה לבן. XR יגיע כחודש לאחר מכן.

קרא עוד:  צמיד Mi Band 4 הוכרז רשמית עם מסך צבעוני ופקודות קוליות

בחו"ל ניתן לבצע הזמנה מוקדמת לצמד ה-iPhone XS כבר מהיום והם צפויים להגיע למדפים בגל השקה ראשון ב-21.9. גל ההשקה השני, ל-25 מדינות נוספות, יתקיים שבוע לאחר מכן. מנגד, הזמנות מוקדמות לדגם XR ניתן יהיה לבצע רק מה-16 באוקטובר, כאשר המכשירים צפויים להגיע לרוכשים ולחנויות ב-26 באוקטובר בארצות הברית ובעוד מספר מדינות. ישראל לא ברשימה, אך בדומה לעבר ככל הנראה הוא יגיע כשלושה שבועות לאחר מכן.

השתתף בכתיבה: ינון בן-שושן

Apple iPhone XS

אפל (Apple) הכריזה על iPhone XS לצד iPhone XS Max בספטמבר 2018. הוא מציע עיצוב דומה ל-iPhone X לצד שדרוג בחומרה כמו שבב ה-A12 Bionic, מערך צילום כפול 12 מגה-פיקסל וסוללה חזקה יותר. המסך הוא בגודל 5.8 אינץ' ביחס 19.5:9 עם מגרעת בקצה, תומך גם בסים כפול (אחד עם eSIM) ומערכת ההפעלה המגיעה איתו היא iOS 12

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-