אפליקציית חופים

דמיינו שאתם גרים ממש על חוף הים. ובכל בוקר אתם קמים ורואים את הים דרך החלון. אם הים נראה מזמין, אתם לובשים בגד ים, נועלים כפכפים לוקחים מגבת ויורדים לחוף. כיוון שאנחנו עדיין לא גרים על הים, אפליקציית 'חופים' היא החלון שלנו לים.

חופים מאפשרת לנו לשבת בבית או בכל מקום אחר, ולהתעדכן בזמן אמת מהחופים המועדפים עלינו, לדעת מה בדיוק קורה בהם כרגע, וכשמוצאים את החוף שנראה לנו הכי מזמין – לנווט אליו בלחיצת כפתור. חופים מרכזת את כל הנתונים הרלוונטיים לכל הקהילות במקום אחד, גובה הגלים, טמפרטורת המים, מצב מדוזות, מהירות וכיוון הרוח ואנחנו מוסיפים עוד נתונים כל הזמן.

"אנחנו אוהבים מאוד את הים, והיינו מתוסכלים מהעובדה שכל פעם שרצינו ללכת לים היינו צריכים להיכנס לאתרים ואפליקציות שונות כדי לבנות לעצמו תמונה של מה קורה כרגע בחוף, אז החלטנו לאסוף את כל הנתונים למקום אחד נוח ונגיש. אבל לא כל הנתונים שרצינו היו זמינים לרשותנו, ולכן היינו צריכים להמציא את הפתרון." אמרו ב-WigiTech.

"המנגנון החברתי שפיתחנו כדי לממש את פיצ'ר המדוזות, הוא משהו חדש ומרגש עבורנו, הוא גם מהווה תשתית לעוד שלל נתונים שנוכל להביא למשתמשים שבעצם אין דרך אחרת לקבל אותם."

"יש לנו רשימה ארוכה של דברים שרק מחכים לצאת לאור אבל המיקוד שלנו כרגע הוא לייצר חווית משתמש מעולה ולאחר מכן להרחיב אותה עוד ועוד מבלי לפגוע בחוויית המשתמש, ומלי לאסוף שום נתון על המשתמש עצמו או לפגוע בפרטיות המשתמש."

יתרונות האפליקציה:

  • זה פשוט עובד – אין צורך בתהליך הרשמה, מורידים פותחים ונהנים
  • עיצוב מינימליסטי ותורם לחוויית משתמש פשוטה ונוחה. אין סרבול ועודף אפשריות, רק מה שצריך
  • גישה מהירה לחופים המועדפים על המשתמש
  • ניווט לחוף בלחיצת כפתור
  • מנגנון מדוזות עובד על העיקרון המתאים ביותר לים – חכמת ההמונים – הדיווחים מתקבלים מאנשים *שנמצאים* בים באותו הרגע ולכן הדיווחים תמיד עדכניים

להורדה: iOS

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.