הגרסה הבאה של האנגאוטס (Hangouts) תכלול כנראה עיצוב מחדש המתאים לשפת העיצוב Material Design של גוגל (Google).

כיום למרות שיישום ההאנגאוטס מרכז בתוכו את כל אפשרויות התקשורת של גוגל, החל מהודעות מיידיות על גבי הרשת, שיחות וידאו, הודעות SMS ושיחות Google Voice
, הוא נשאר מאחור מבחינה עיצובית וזה מרגיש כמו הכלאה בין שפת העיצוב Holo ל-Material Design, עם אלמנטים עיצוביים שכבר נעלמו משאר היישומים העדכניים של גוגל.

עתה חברי אתר Android Police הצליחו (לכאורה) להניח את ידיהם על גרסה 4 של היישום אשר מבוססת על שפת העיצוב החדשה של גוגל – סרגל הלשוניות שהיה בראש היישום מפנה את מקומו לטובת כפתור הפעולה המרחף אשר ממוקם בצידו הימיני-תחתון של המסך דרכו יהיה ניתן ליזום שיחה חדשה, שיחה קבוצתית או שיחת וידאו ואף לשלוח הודעה לאנשי קשר מועדפים. גם חלונית השיחה זכתה להתייחסות והדרך בה מוסיפים רגשונים (סמלי אימוג'י), תמונות, מדבקות ומיקום הפכה עקבית ובמקום כפתור האטב וכפתור הרגשונים על המקלדת בתחתית החלון נוספו הלחצנים הרלוונטים.

שינויים קטנים יותר הם האפשרות להוסיף סטטוס גם מהיישום הנייד, האפשרות להפעיל התראות בשיחה קבוצתית שהושתקה עברה לתפריט צף הנעלם ועוד. העיצוב מחדש בהחלט מבורך ונראה כי הוא מנקה אלמנטים עיצוביים מתוך היישום ומציע יישור קו וחוויה עקבית בין שאר היישומים אשר מממשים את השפה העיצובית המודרניתשל גוגל. כרגע טרם ידוע מתי תשוחרר הגרסה החדשה לכלל משתמשי האנדרואיד ולא סופק קובץ התקנה להורדה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.