בתערוכת הסלולר שנערכת בימים אלו בברצלונה יצא לנו להתרשם מהפאבלט החדש של LG הלא הוא ה-G Pro 2, האח הגדול של ה-G2, מכשיר הדגל של החברה, שהושק בישראל מוקדם יותר השנה.

הרושם הראשוני שמתקבל מה-G Pro 2 כאשר מחזיקים אותו ביד הוא הגודל, המכשיר מתנשא לגודל של 157.9×81.9 מ"מ, עובי של 8.3 מ"מ ומסך בגודל של 5.9-אינץ' אך מכיוון שהמסגרת שמסביב למסך קטנה, בהשוואה לפאבלטים אחרים, הוא אינו מרגיש גדול מדי.

בדומה לאחיו הקטן גם ה-G Pro 2 כולל את כפתורי ההפעלה ועוצמת השמע בגב המכשיר מתחת למצלמה וגוף המכשיר בדומה ל-G2 עשוי פלסטיק אך בגימור מחוספס. המכשיר מגיע הישר מהקופסה כשהוא מריץ את מערכת ההפעלה אנדרואיד בגרסה 4.4.2 והחברה הקוראנית אף כללה מספר שיפורי תוכנה בממשק המותאם אישית של החברה: Mini View – מצב המאפשר להקטין את שטח התצוגה הפעיל על-מנת לאפשר להשתמש במכשיר הענק ביד אחת; Knock Code – תוספת לאפשרות ה-Knock On המאפשרת לפתוח את נעילת המכשיר באמצעות טפיחה בתבנית מסוימת על המסך וכן Dual View – שבדומה לאפשרות שקיימת במכשירי ה-Galaxy של סמסונג (Samsung), מאפשרת הפעלת שני יישומים במקביל על גבי המסך.

LG-G-Pro-2בנוסף, גם מצלמת ה-13 מגה-פיקסל בגב המכשיר קיבלה מספר שיפורים: מייצב תמונה משופר בשם +OIS המייצב את התמונה באמצעות שילוב של מייצב תמונה חומרתי עם אלגוריתם תוכנתי; Magic Focus שהיא אפשרות צילום בה המכשיר מצלם מספר תמונות בתנאי מיקוד שונים, ומאפשר לאחר צילום התמונה לשנות את המיקוד; וכן מצב צילום ווידאו באבחנה של 4K ואפשרות לצילום ווידאו ב-120FPS.

מפרט המכשיר כולל: מעבד Snapdragon מרובע ליבות במהירות של 2.26 ג'יגה-הרץ, מסך בגודל 5.9-אינץ' באבחנה של 1,920×1,080 פיקסלים, זיכרון RAM בנפח 3 ג'יגה-בייט, זיכרון אחסון פנימי בנפח של 16/32 ג'יגה-בייט עם אפשרות להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון מסוג microSD, מצלמת 13 מגה-פיקסלים, מצלמה קדמית של 2.1 מגה-פיקסלים וסוללת מסיבית בנפח 3,200mAh. בנוסף, המכשיר תומך בכיסויי ה-QuickWindow בעלי החלונית הקטנה המציגה מידע גם כשאר המכשיר סגור.

וידאו: התרשמות ראשונה מ-LG G Pro 2


-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.