מי היא הדמות הנוספת?

'היילו' אחד מכותרים המזוהים ביותר עם הקונסולה של מיקרוסופט ינחת על גבי קונסולת ה'אקסבוקס וואן' בסתיו 2015, השחקנים שלא יכולים להמתין ולשחק בכותרי היילו על קונסולת הדור הבא, יקבלו כנראה כבר השנה אוסף של כל הכותרים בסדרה.

'היילו 5' (Halo 5) מקבל שם ותאריך יציאה, מיקרוסופט הכריזה בבלוג האקסבוקס הרשמי על שם הכותר והוא ייקרא Halo 5: Guardians, הכותר יגיע לחנויות בסתיו 2015 ויפותח על-ידי 343 Industries, חברת הפיתוח שהוקמה על-ידי מיקרוסופט במטרה להמשיך לייצר כותרים היילו נוספים לאחר ש-Bungie נמכרה ל-Activision. אולפן הפיתוח החדש כבר הוכיח את עצמו כאולפן מוכשר שעושה לזכיון צדק כשהוציא את היילו 4 לקונסולת האקסבוקס 360, שזכה לביקורות חיוביות הן מהשחקנים והן ממבקרי המשחקים, האולפן יפתח גם את הכותר הבא בסדרה המיועד ל'אקסבוקס וואן' (Xbox One),קונסולת הדור הבא של מיקרוסופט.

מי היא הדמות הנוספת?

ביחד עם ההכרזה על הכותר פורסמה תמונה בה נראה מאסטר צ'יף לצד דמות נוספת ולא מוכרת על רגע מדברי, מעבר לכך לא פרסמו פרטים נוספים וקהילת מעריצי היילו כבר החלה לגעוש בעקבות זהות הדמות המסתורית. מעבר לכך לא פרסמו פרטים נוספים אך כנראה אלה יגיע בתערוכת E3 שתתקיים ביוני.

לשחקני האקסבוקס וואן שלא יכולים להמתין עד 2015 כדי לשחק בכותר היילו יכולים להתנחם בידיעה שפורסם Engadget, על-פי דיווח של מספר מקורות המקורבים לאתר השנה יוצע למכירה מארז של כותרי היילו 1-4 בשם: Halo: The Master Chief Collection, כותרי העבר יזכו לשדרוג גרפי עבור האקסבוקס וואן, בדומה לזה שעבר כותר ההיילו הראשון שזכה להוצאה מחדש עבור קונסולת ה'אקסבוקס 360' (Xbox 360). המארז לא יכלול כותרי 'ספין-אוף' כמו Halo 3: ODST ו-Halo: Reach.

קרא עוד:  פרטים חדשים על Stadia: המשחקים יישמרו לתמיד, יתמוך במשחק משותף ועוד

סרטון ההכרזה מתערוכת E3 2013

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.