זוכרים את הימים האלה שבהם היינו צריכים כמות מגוכחת של דיסקיםדיסקטים כדי להתקין משחק? אם יצא לכם פעם להתקין משחק על דיסקטים מסוג A (המרובעים הקטנים שאף פעם לא עובדים) או B (הגדולים ודקים שתמיד היה צריך 12 מהם) אתם יודעים על מה אנחנו מדברים… מה יותר מעצבן מלשבת במשך התקנה של חצי שעה כשכל התפקיד שלנו זה להחליף דיסקים בזמן?

אז בזמן שאתם מעלים זכרונות ומורידים את GTA V למחשב ב-Preload, שחקנים שירצו לקנות את גרסת הדיסק של GTA V למחשב יקבלו אותו על לא פחות מ-7 (!) תקליטי DVD – אשר תופסים לא פחות מ-65 ג'יגה-בייט, הגודל המומלץ מבחינת דרישות המערכת. אפשר להבין את הסיבה למצב: בזמן שה-PS4 וה-Xbox One משתמשות בכונן הבלו-ריי (עם דיסקים שיכולים להגיע ל-100GB), רוב המחשבים עדיין משתמשים בהתקן ה-DVD המיושן שיכול להחזיק כ-9GB בלבד (או 18GB בשני צדדים).

את התמונה תוכלו לראות כאן למעלה, ואם אתם מעדיפים להימנע מההרגשה הנוסטלגית שדיברנו עליה – עדיף שתרכשו את GTA V למחשב דרך Steam ותחסכו את ערימת הדיסקים.

אפשר להתחיל להוריד את GTA V

כל מי שהזמין מראש של גרסת המחשב של GTA V, יוכל כבר כעת להוריד את המשחק כבר (החל משלישי האחרון), חדשות מצוינות לכל מי שרוצה להיות מוכן ומזומן ב-14 לאפריל.

ההורדה, או בשמה המקצועי יותר – Pre-Load, זמינה להורדה לכל מי שהזמין את המשחק מ-Rockstar Warehouse או מ-Steam. המפתחת Rockstar אמרה כי כל השאלות מרוכזות בדף הזה. אם הזמנתם את המשחק מחנות אחרת, Rockstar ממליצה ליצור קשר עם שירות התמיכה שלה כדי לקבל מידע נוסף.

קרא עוד:  מיקרוסופט: אין תוכניות לקונסולת Xbox מבוססת ענן בלבד

כאשר תסיימו את ההורדה, תוכלו להתחיל לשחק ברגע שהמשחק ישוחרר ב-14 באפריל. לא לפני.

כתב: אור מנטש ופורסם לראשונה באתר Vgames