ניתן למצוא כיום בשוק די הרבה קורקינטים. הזולים ביניהם, באופן טבעי, בדרך כלל נמצאים ברשימת אלו שפופולריים יותר. אבל יש תחום שלם של קורקינטים למתקדמים, כאלה שמציעים עם שלל יכולות וביצועים גבוהים שתג המחיר שלהם בהתאם. אחד מהם הוא את GoWheels Dark Night.

מדובר בקורקינט גדול ממדים ששוקל 25 ק"ג. בזכות משקל גם אדם במשקל של 150 ק"ג יכול לרכוב עליו. הוא מצויד במנוע חזק של 48 וולט/13 אמפר שמאפשר לו להגיע למהירות מרבית של 25 קמ"ש – אם כי באופן טכנית גם עד 45 קמ"ש. יש לו זוג גלגלים מסיביים וגדולים בקוטר של 10 אינץ', ומשטח הרכיבה גדול, רחב ובעל חיפוי נגד החלקה.

בהשוואה לקורקינטים הזולים, הנסיעה ב-Dark Night חלקה ונוחה בהרבה. הוא מרגיש יציב על הכביש ומצליח להפחית בצורה ניכרת את הרעידות בזכות בולמים הנמצאים בשני הגלגלים. הוא מגיב בזריזות ולא נתקלנו בבעיה לטפס בעליות, כולל כאלו שנחשבות לתלולות למדי.

יש לו גם מערכת תאורה מובנית הכוללת פנס קדמי אותו ניתן להפעיל בלחיצה על כפתור. יש גם תאורת בלם יד המהבהבת באדום מאחור וכן ניתן גם להפעיל תאורה בצבעי כחול ואדום סביב משטח הרכיבה כדי לבלוט טוב יותר כשנמצאים על הכביש. השליטה במהירות כמו גם קבלת נתונים שונים מתבצעת דרך בקר השליטה עם צג LCD, שגם כולל חיבור USB לטעינת הטלפון תוך כדי רכיבה.

GoWheels Dark Night, כאמור, אינו קורקינט רגיל ומציע מאפיינים רבים שאין בקורקינטים הזולים. עם זאת, גם מחירו כזה – 4,490 שקלים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.