בשורות טובות לחובבי ספורט האקסטרים ובמיוחד לאלו שאוהבים לתעד אותו: GoPro, יצרנית מצלמות האקסטרים הכריזה על דגם חדש לליין מצלמות ה-Hero המוזלות יותר של החברה.

כיישור קו עם הדגמים האחרים המצוידים במסך המגע, מרעננת GoPro את סדרת מצלמות ה-Hero עם דגם חדש ומשופר שכולל מסך LCD עם תמיכה במגע, אם כי מדובר בדגמי הכניסה של המצלמה ולא בדגמים היקרים. למרות השדרוג המתבקש, כולל הדגם החדש מספר פיצ'רים חדשים, כאשר מחירה יעמוד על 299 דולר.

הדגם החדש Hero+ LCD, אינו מציע אמנם תמיכה ברזולוציית 4k, אך כן כולל צילום בוידאו ברזולוציה של מקסימום 1080p בקצב 60 פריימים לשניה – רזולוציה מספיקה בהחלט על מנת לעלות ולשתף ב-YouTube את פעולות האקסטרים שלכם. בגזרת צילומי הסטילס, ניתן להפיק תמונות ברזולוציה של עד 8 מגה-פיקסל – שיפור לעומת דגם הכניסה הקודם GoPro HERO שהציע רזולוציה של 5 מגה-פיקסל בלבד. מלבד זאת, המצלמה תומכת בקישוריות WiFi ו-בלוטות' הקיימות בדגמים הרגילים, על מנת שיוכלו לחבר את המצלמה אל הסמארטפון בעזרת האפליקציה הייעודית. אחת התכונות החדשות במצלמה שלא נראו במצלמות הקודמות, קשורה דווקא בצד התוכנה: כעת, יוכלו המשתמשים לחתוך ולהסיר קטעים לא רצויים בוידאו דרך האפליקציה, דבר שסביר שיתווסף לכל מצלמות ה-GoPro בזמן הקרוב.

הדגם החדש יחל להימכר בארה"ב במהלך שבוע הבא בתג מחיר של כ-299 דולר, כאשר צפוי לצאת לשווקים נוספים, מחוץ לארה"ב, ב-12 ליולי ומצטרף ל-HERO ללא מסך מגע או תקשורת אלחוטית הנמכרת ב-129 דולר, HERO4 Silver ו-Black הנמכרות ב-399 ו-499 דולר בהתאמה.

קרא עוד:  מצלמת האקסטרים החדשה של DJI צריכה להדאיג את GoPro